Īsumā par galveno

Sākums » 2009 » Novembris » 22 » Rīgas "Dinamo'' ''bullīšos'' piekāpjas "Lokomotiv"
Rīgas "Dinamo'' ''bullīšos'' piekāpjas "Lokomotiv"
12:19
Sestdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē Rīgas "Dinamo'' hokejisti pēcspēlēs metienu sērijā 2:3 savā laukumā "Arēnā Rīga'' zaudēja spēcīgajam klubam Jaroslavļas "Lokomotiv". Vārtus rīdziniekiem guva Marsels Hosa un Roberts Bukarts.

Sākumā lieliska izdevība atklāt mača rezultātu bija Laurim Dārziņam, kurš izslidoja vienatnē pret Gelašvili, tomēr viņa mestā ripa atsitās pret vārtu pārliktni. 7. minūtē veiksmīgi pie Masaļska vārtiem nospēlēja viesu uzbrucējs Zbineks Irgls, kas atrada spraugu starp "Dinamo'' vārtsarga kreiso plecu un vārtu stabiņu, panākot savai komandai 1:0.

Trešdaļas vidū Marsels Hosa pēc Ģirta Ankipāna teicamas piespēles no aizvārtes spēlē atguva līdzsvaru. Hosam tas bija jau 20 vārtu guvums šajā sezonā. Atlikušajā laikā komandas cīnījās līdzīgi un vārtus netika gūti.

Otro trešdaļu ļoti labi iesāka laukuma saimnieki. Perioda ceturtajā minūtē pretinieku zonā nocīnījās Tailers Arnasons, izlaužoties pie "Lokomotiv" vārtiem un izdarot metienu, tas nebija precīzs, bet pirmais pie ripas bija Roberts Bukarts - 2:1.

Diemžēl pēc četrarpus minūtēm Krievijas kluba rezultatīvākais spēlētājs Jozefs Vasičeks ar tālu metienu guva savas komandas otros, panākot neizšķirtu 2:2.

Trešajā trešdaļā vairākas labas izdevības neizmantoja gan viena, gan otra komanda un šajās 20 minūtēs vārti netika gūti, kas nozīmēja, ka spēle turpināsies papildlaikā.

Pagarinājuma pēdējā minūtē Jānis Sprukts varēja izcelties un izraut uzvaru mājiniekiem, tomēr rezultāts nemainījās.

"Dinamo'' komandai pēcspēles metienus nerealizēja Aleksandrs Ņiživijs, Roberts Bukarts un Lauris Dārziņš, bet Jaroslavļai vienīgo precīzo metienu izdarīja Aleksejs Mihnovs.

Rīgas "Dinamo" - Jaroslavļas "Lokomotiv" 2:3 (1:1, 2:2, 0:0, 0:0, 0:1)

Vārtu guvēji: Zbineks Irgls (Višņevskis) 6:54 (1:0), Marsels Hosa (Ankipāns) 10:32 (1:1), Roberts Bukarts (Arnasons) 23:01 (2:1), Jozefs Vasičeks (Kirjuhins) 27:26 (2:2), Aleksejs Mihnovs (pēcspēles metiens).

Rīgas "Dinamo'' komandas sastāvs:

1. maiņa: Sandis Ozoliņš, Oļegs Sorokins; Aleksandrs Ņiživijs, Maiks Iguldens, Mārtiņš Cipulis.

2. maiņa: Kristaps Sotnieks, Lī Svets; Roberts Pertovickis, Marsels Hosa, Ģirts Ankipāns.

3. maiņa: Guntis Galviņš, Krišjānis Rēdlihs; Martins Karija, Lauris Dārziņš, Miķelis Rēdlihs.

4. maiņa: Jēkabs Rēdlihs; Jānis Sprukts, Tailers Arnason, Roberts Bukarts.

"Lokomotiv" savā pēdējā mačā ar 2:4 zaudēja Masavas "Dinamo'' vienībai, bet līdz tam bija izcīnījis četras uzvaras pēc kārtas. KHL turnīra kopvērtējuma tabulā Jaroslavļas klubs patlaban ieņem augsto 4. vietu.

Pērn abas vienības pārstāvēja Harlamova divīziju, tādēļ viņu ceļi krustojās četras reizes, bet panākumi tika dalīti uz pusēm.

Nākamo spēli Rīgas "Dinamo'' aizvadīs 30. novembrī, kad trīs mājas spēļu sēriju "Arēnā Rīga'' noslēgs pret Latvijas valstsvienības vadītāja Oļega Znaroka un viņa asistenta Harija Vītoliņa trenēto Balašihas MVD komandu.