Sākums Reģistrācija Ieeja 02:11 Pirmdiena 29.04.2024

Sākums » 2010 » Maijs » 15 » Latvijas hokejistiem neizdodas atspēlēties pret Zviedriju
Latvijas hokejistiem neizdodas atspēlēties pret Zviedriju
07:52
Pasaules čempionāta otrā apakšgrupu posma pirmajā spēlē šovakar Latvijas izlases hokejisti ar 2:4 zaudēja Zviedrijas valstsvienībai.

Spēles sākums bija ļoti neveiksmīgs - Herberts Vasiļjevs izgāja viens pret vienu ar zviedru vārtsargu Jakobu Markstrēmu un tika kavēts, taču tiesnesis noraidījumu nepiešķīra. Bet pretuzbrukumā mača 31. sekundē Magnuss Pajārvi Svensons izvirzīja Zviedriju vadībā (0:1). Tomēr jau pēc 25 sekundēm pēc Jāņa Sprukta piespēles no vārtu priekšās neizšķirtu 1:1 panāca Mārtiņš Karsums. 6. minūtē zviedri atkal izvirzījās vadībā, kad Edgaru Masaļski ar tālu metienu no zilās līnijas pārspēja aizsargs Olivers Ekmans Larsons (1:2). Bet minūtē pretuzbrukumā Zviedrijas izlase pānāca 1:3, kad ar precīzu metienu izcēlās veterāns Mikaels Nīlanders.

Otrās trešdaļas sākumā lielisku iespēju gūt vārtus sev izkārtoja Georgijs Pujacs, taču Markstrēms palika nepārspēts. Arī trešdaļas turpinājumā Latvijas izlasei bija iespējas gūt otros vārtus, turklāt divreiz mūsējie spēlēja vairākumā. Tomēr pārsvarā uzbruka zviedru hokejisti un dažās epizodēs no vārtu zaudējuma glāba tikai Masaļskis un veiksme.

Trešā perioda 6. minūtē Latvijas izlasei izdevās samazināt rezultāta starpību, kad Markstrēmu pārspēja Karsums (2:3). Trešdaļas turpinājumā Latvijas komanda aktivizējās un iespējas gūt vārtus bija aktīvākajai Sprukta maiņai, taču izlīdzinājumu panākt neizdevās. Bet Tonijs Mortensons divas minūtes līdz mača beigām ieslidoja mūsējo zonā un ar tālu, bet ļoti spēcīgu un precīzu metienu panāca 2:4.

Latvijas hokejisti pirmajā apakšgrupu posmā ar 1:3 zaudēja Šveicei, ar 1:6 piekāpās Kanādai, bet ar 5:2 uzvarēja Itāliju. Tikmēr Zviedrijas komanda ar 5:2 pieveica Norvēģiju, ar 3:2 pārspēja Franciju, bet pēdējā mačā ar 1:2 atzina Čehijas hokejistu pārākumu.

Šodien vēl F apakšgrupā Kanādas valstsvienība ar 12:1 samala miltos Norvēģijas izlases hokejistus.

Svētdien, pulksten 17.15 Latvijas hokejisti tiksies ar Norvēģijas valstsvienību, bet pirmdien, 21.15 mūsējiem pretī stāsies Čehijas izlase.

Kategorija: PČ 2010 | Skatījumu skaits: 936 | Pievienoja: Admin | Reitings: 0.0/0 |