Sākums Fanu atsauksmes Reģistrācija Ieeja 15:46 Svētdiena 19.05.2024
Vietnes izvēlne

Īsumā par galveno

Sākums » Viesu grāmata [ Pievienot ierakstu ]

Lappuses: 1
Parādītas 1-4 no 4 ziņām
4. Mazinjaa   (15.05.2010 21:01)
0  
Sveiki smile
Man, ja godigi, patika vakardienas speele. Pirmais: nesapratu kapec neieskaitija pirmos vartus; Otrais: Biju stara, kad iesitam vartus, un kad zviedri izstuma ara ripu, lai nekas nebutu noticis, tachu mums ieskaitija vartus un tas ir supeeeeer!

Musus valsts ir tika maza, bet prot ari spelet hokeju. Ta nav Kanada ar savam privilegjijam, taa nav krievija, kas megjina visur izlekties,jo ir liela valsts. Es priecajos par to, ka tadaa mazaa valstii dzivo tiesham specigi speletaji, un kaut ari citreiz neveicas, toties mes esam saraksta. Neviens nav tik droshsirdigs, ka Latvija.

Turaties hokejisti! fani ir kopa ar jums katru milju bridi, katraa spele. Un turesim!
Novelu Jums zhiglas kajeles un specigas rokas. Trenejaties un cinaties par savu vietu. Nenolaidiet Latviju!

Ar Milestibu un Cienju: Jusu Fani!


3. Aleksandra [smv]  (25.11.2009 21:01)
0  
heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart grin heart heart heart heart grin heart heart heart

2. Igors [MazaisFans]  (31.10.2009 15:28)
0  
Atbilde: Nekā jauna es te nesaskatu. Laikam neesi bijis šīs lapas mūzikas sadaļā - tur šī dziesma ir jau sen ar nosaukumu "Par jums" (Blessed & Reverss)

1. [Admin]  (25.04.2009 19:46)
0  
Par spēli LATVIJA - ASV (2:4)

ASV izlasi attiecībā uz mūsu komandu var nosaukt par tādu kā indikātoru skatoties uz turpmākajām spēlēm, jo tā spēku sadalījumā atrodas kaut kur pa vidu starp grandiem (Kanāda, Krievija, Čehija, Zviedrija) un zemāka ranga komandām.
Zaudējām, arī laukuma pārsvars lielākoties bija pretiniekiem, tomēr nevar teikt, ka spēle būtu bijusi pilnīgi vienos vārtos un bezcerīga.
Tomēr, izejot no redzētā, jāsaprot, ka šajā reizē vēl nespēsim graut augstākminētās komandas, taču sava līmeņa izlasēm pretestību (un, cerams, ne tikai) izrādīt noteikti varam.
Atzīsimies paši sev, ka, lai arī klusiņām pie sevis cerības likām arī uz šīsdienas spēli, tomēr galvenais gaidītais notikums kā ikgadu - spēle ar apakšgrupas it kā vājāko izlasi, kas šoreiz ir Austrija.
Un gan jau viss būs kārtībā.
Dar` ko var ... !


1-4

Vārds *:
Email *:
Kods *:
Aktuāli
Kontinentālā Hokeja Līga

Jaunatnes hokeja līga


Iespējams iegādāties "Dinamo" spēlētāju un notikumu kartiņu foto komplektu.
Vairāk par to ŠEIT.
Neskaidrību gadījumā JAUTĀ.

Meteo
Laiks Vankūveras
Laiks Gelsenkirchen

Ieejas forma
Lietotāja vārds:
Parole:

Vietnes draugi

Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright "HOKEJS latviešu gaumē" © 2024 Uzturēšanu nodrošina uCoz