Sākums Reģistrācija Ieeja 05:38 Trešdiena 02.12.2020
Vietnes izvēlne

Jaunumu sadaļas
PČ 2009 [74]
OS 2010 [4]
Dažādi [6]
Tehniskie [0]
KHL - "Dinamo" Rīga [80]
Latvijas izlases pārbaudes spēles [4]
PČ 2010 [7]
PČ 2011 [1]

Īsumā par galveno

Sākums » 2009 » Maijs » 7 » Meisons: ''Būs smagi jāstrādā, lai uzlauztu Latvijas aizsardzību''
Meisons: ''Būs smagi jāstrādā, lai uzlauztu Latvijas aizsardzību''
15:00

"Nav tā, ka tagad iziesim laukumā ar domu, ka šī būs viegla spēle," pirms šodienas spēles ar Latvijas izlasi saka Kanādas izlases uzbrucējs Metjū Lombardī.

Jā, šodien ir tā diena, kad Latvija centīsies sagādāt vēl vienu pārsteigumu – uzvarēt Kanādas izlasi un iekļūt pasaules hokeja čempionāta pusfinālā. ''Jā, tas ir visvairāk prognozētais fināls, bet mēs vel neesam zaudējuši,'' uz jautājumu, vai arī Edgars Masaļskis domā, ka finālā vajadzētu tikties Kanādas un Krievijas izlasēm, atbildēja mūsu vārtsargs. ''Mums nav ko zaudēt. Pagaidām esam aizvadījuši lielisku turnīru. Esam izdarījuši daudz vairāk nekā kāds sākotnēji cerēja, tāpēc uz mums netiek izdarīts spiediens. Mums ir divas maiņas, kuras vairākus gadus spēlē kopā, tāpēc viņi ar katru gadu kļūst labāki. Cerams, ka kaut kas labs notiks.''

''Mūsu komandā nav izteiktu līderu,'' turpina Latvijas izlases galvenā trenera palīgs Harijs Vītoliņš. ''Kad ir laba komanda un labs vārtsargs, kurš ir gatavs, tad ir labas iespējas uzvarēt. To mēs jau esam redzējuši vairākas reizes šajā čempionātā.''

''Mēs gribam kontrolēt spēli un izmantosim savas izdevības,'' saka Kanādas izlases treneris Lindijs Rafs. ''Domāju, ka Latvija izdarīs spiedienu uz spēli laukuma vidusdaļā. Viņi ir gatavi mesties uzbrukumā un spēlēt agresīvi. Šī spēle būs ar ''play off'' atmosfēru. Abas komandas neatlaidīgi uzbruks.''

''Tagad mēs zinām, ka viss sākās pa īstam,'' saka Kanādas izlases vārtsargs Kriss Meisons, kurš šovakar sargās vārtus. ''Te ir tas, kur tu uzvari vai zaudē. Tev jābūt gatavam. Mums bija trauksmes zvans spēlē ar Somiju, tāpēc domāju, ka tas nāca par labu visai mūsu komandai. Mēs nevaram vairs dot dāvanas. Komandas ir gatavas spēlēt ar mums, bet mēs ar viņām. Ja runājam par Latviju, tad viņa ir ļoti spējīga izlase, tāpēc būs smagi. Aizsardzības zonā viņi spēlē mierīgi un viņiem ir labs komandas sastāvs. Mums būs smagi jāstrādā, lai uzlauztu Latvijas aizsardzību.''

''Šī būs pavisam savādāka spēle nekā pārējās,'' iesāk Kanādas izlases uzbrucējs Metjū Lombardī. ''Tagad viss var atgadīties. Nav tā, ka tagad iziesim laukumā ar domu, ka šī būs viegla spēle.''

Izmantotie resursi:
ctvolympics.ca
cbc.ca
faceoff.com


Kategorija: PČ 2009 | Skatījumu skaits: 795 | Pievienoja: Admin | Reitings: 0.0/0 |
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Ieejas forma
Lietotāja vārds:
Parole:

Ziņu kalendārs
«  Maijs 2009  »
PrOTCPkSSv
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Meklēšana

Vietnes draugi

Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright "HOKEJS latviešu gaumē" © 2020 Uzturēšanu nodrošina uCoz