Sākums Reģistrācija Ieeja 23:47 Piektdiena 19.04.2024

Sākums » 2009 » Septembris » 13 » Rīgas "Dinamo" ar zaudējumu sāk jauno KHL sezonu
Rīgas "Dinamo" ar zaudējumu sāk jauno KHL sezonu
15:33
Šodien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) 2009./2010. gada sezonas atklāšanas spēlē Rīgas "Dinamo" hokejisti 1:5 savā laukumā zaudēja spēcīgajam Krievijas klubam Ufas "Salavat Julajev". Vārtus rīdzinieku labā guva aizsargs Lī Svets.

Spēles sākumā iniciatīva piederēja Ufas komandai, bet pamazām iespēlējās arī Rīgas dinamieši. Tomēr rezultātu 9. minūtē atklāja viesi, kad pēc teicamas partnera piespēles Martinu Pruseku pārspēja Andrejs Taratuhins. Pirmo patieso prieka brīdi Rīgas "Dinamo" saviem līdzjutējiem sagādāja tieši pēc minūtes, kad Lī Svets, ieslidojot pretinieka zonā, ar asu plaukstas metienu lika kapitulēt Aleksandram Jeremenko - 1:1. Turpinājumā cīņa ritēja līdzvērtīgi, un noslēdzoties pirmajām 20 minūtēm, rezultāts vairs nemainījās.

Otrajā trešdaļā neliels pārsvars bija Vjačeslava Bikova trenētajai vienībai. Ufieši perioda beigu daļā izmantoja mājinieku kļūdas un guva divus vārtus. Vispirms Prusekam ripu garām ar spēcīgu metienu virs pleca raidīja Aleksandrs Perežogins, savukārt vēl pēc 53 sekundēm Aleksandrs Radulovs izgājienā vien pret vienu guva komandas trešos vārtus - 3:1.

Trešās trešdaļas 3. minūtē kādā no epizodēm pie vārtiem savainojumu guva Pruseks, kurš bija spiests atstāt laukumu un viņa vietā devās Edgars Masaļskis. Diemžēl jau pēc pusminūtes Masaļskis tika pārspēts, kad precīzi meta Igors Grigorenko. Vēl pēc 10 minūtēm Miroslavs Blatjaks guva "Salavat Julajev" piektos vārtus, uzstādot mača beigu rezultātu.

Spēli klātienē ''Arēnā Rīga'' noraudzījās 10344 skatītāji.

Rīgas "Dinamo" - Ufas "Salavat Julajev" 1:5 (1:1, 0:2, 0:2)

Vārtu guvēji: Andrejs Taratuhins 8:44 (1:0). Lī Svets (Sorokins) 9:44 (1:1). Aleksandrs Perežogins 38:06 (2:1). Aleksandrs Radulovs 38:59 (3:1). Igors Grigorenko 42:56 (4:1). Miroslavs Blatjaks 52:48 (5:1).

Metieni: Rīgas "Dinamo" - 35, Ufas "Salavat Julajev" - 43

Par Rīgas "Dinamo" labāko spēlētāju tika nosaukts Martins Pruseks, bet Aleksandrs Perežogins izpelnījās labākā godu uzvarētāju sastāvā.

Rīgas "Dinamo" sastāvs

Vārtos: Martins Pruseks (no 42:29 Edgars Masaļskis).

1. maiņa: Sandis Ozoliņš – Kristaps Sotnieks, Mārtiņš Cipulis – Maiks Iguldens – Aleksandrs Ņiživijs.

2. maiņa: Lī Svets – Krišjānis Rēdlihs, Ģirts Ankipāns – Martins Karija – Marsels Hosa.

3. maiņa: Guntis Galviņš – Rodrigo Laviņš, Miķelis Rēdlihs – Jānis Sprukts – Lauris Dārziņš.

4. maiņa: Oļegs Sorokins – Jēkabs Rēdlihs, Ronalds Cinks – Andris Džeriņš – Gints Meija.

Nākamā spēle Rīgas "Dinamo" komandai 14. septembrī Rīgā pret Omskas "Avangard", bet 16. septembrī dinamieši uzņems Kazahstānas klubu Astanas "Baris".

Kopumā septembrī Rīgas "Dinamo" aizvadīs 8 mačus (4 savā laukumā, 4 izbraukumā). Savukārt oktobrī tiks nospēlētas 12 spēles.
Kategorija: KHL - "Dinamo" Rīga | Skatījumu skaits: 671 | Pievienoja: Admin | Reitings: 0.0/0 |