Sākums Reģistrācija Ieeja 10:00 Piektdiena 29.03.2024

Sākums » 2009 » Septembris » 15 » Rīgas "Dinamo" rāda raksturu, bet zaudē
Rīgas "Dinamo" rāda raksturu, bet zaudē
06:07
Pirmdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē Rīgas "Dinamo" hokejisti savā laukumā "Arēnā Rīga" 4:5 zaudēja Krievijas klubam Omskas "Avangard". Rīdzinieku labā divus vārtus guva Miķelis Rēdlihs.

Pirmajā trešdaļā spēlē bija atklāta un rezultatīva, bet diemžēl no kopā gūtajiem pieciem vārtiem tikai viens precīzs metiens padevās laukuma saimniekiem. Vienīgos vārtus pretuzbrukumā rīdziniekiem guva uzbrucējs Ģirts Ankipāns, panākot 2:1. Trešdaļas atlikušajā laikā savus otros precīzos metienus izdarīja Jāgrs un Volkovs.

Jau otrās trešdaļas 31. sekundē čehu superzvaigzne Jāgrs pēc rikošeta guva savus trešos vārtus, izvirzot vadībā "Avangard" 5:1. Taču 11 minūtes vēlāk, Jānim Spruktam pielabojot Lī Sveta metienu vārtu priekšā, rīdzinieki vienu ripu atspēlēja. Perioda beigu daļā (38') teicamu uzbrukumu izspēlēja Lauris Dārziņš un Miķelis Rēdlihs, kurš no tuvas distances trešo reizi šajā mačā lika kapitulēt viesu vārtsargam Ramo - 3:5.

Trešajā trešdaļā nenoliedzams pārsvars piederēja Rīgas dinamiešiem, kas visiem spēkiem centās panākt izlīdzinājumu. Vienus vārtus pēc ilgstošas cīņas vārtu priekšā Miķelim Rēdliham izdevās atgūt, bet turpinājumā visi mūsu komandas centieni panākt izlīdzinājumu bija nesekmīgi.

Rīgas "Dinamo" - Omskas "Avangard" 4:5 (1:4, 2:1, 1:0)

Vārtu guvēji: Igors Volkovs 02:25 (1:0). Jaromirs Jāgrs 07:19 (2:0 vair.). Ģirts Ankipāns 08:40 (2:1). Jaromirs Jāgrs 12:04 (3:1 vair.). Igors Volkovs 13:52 (4:1). Jaromirs Jāgrs 20:39 (5:1). Jānis Sprukts (Svets, Hosa) 31:34 (5:2 vair.). Miķelis Rēdlihs (Dārziņš) 37:15 (5:3). Miķelis Rēdlihs (Dārziņš) 51:48 (4:5).

Soda minūtes: Rīgas "Dinamo" - 12, Omskas "Avangard" - 8.

Vārtsargi: Rīgas "Dinamo" - Edgars Masaļskis (no 2. trešdaļas Martins Pruseks), Omskas "Avangard" - Karri Ramo.

Par Rīgas "Dinamo" komandas labāko spēlētāju tika nosaukts divu vārtu autors Miķelis Rēdlihs, bet uzvarētāju rindās labākā gods tika "hattrick" autoram Jaromiram Jāgram.

Pagājušajā gadā Rīgas "Dinamo" un ''Avangard" spēlēja vienā divīzijā un savstarpēji tikās četras reizes. Trijos mačos panākumus svinēja Rīgas "Dinamo".

Nākamo spēli Rīgas "Dinamo" aizvadīs trešdien, kad "Arēnā Rīga" spēkosies pret jau pieminēto Astanas "Baris''.

Citā šodienas spēlē Latvijas valstsvienības treneru Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā komanda Balašihas MVD 0:1 papildlaikā viesos piekāpās pašreizējiem čempioniem Kazaņas "Ak Bars".

Omskas "Avangard" sastāvs: vārtsargi Karri Ramo, Jevgeņijs Caregorodcevs; aizsargi Ņikita Ņikitins, Lasse Kukkonena, Dmitrijs Rjabikins, Deniss Ježovs, Vjačeslavs Belovs, Aleksejs Bondarevs, Filips Metļuks, Antons Belovs; uzbrucēji Eriks Perins, Dmitrijs Pestunovs, Aleksandrs Svitovs, Aleksandrs Hramkovs, Vladimirs Pervušins, Antons Kurjanovs, Jakubs Klepišs, Aleksandrs Popovs, Jegors Averins, Antons Mališevs, Timofejs Šiškanovs, Igors Volkovs, Jaromirs Jāgrs, Dmitrijs Vlasenkovs, Nikita Viglazovs.