Sākums Reģistrācija Ieeja 15:51 Ceturtdiena 25.04.2024

Sākums » 2009 » Oktobris » 19 » Rīgas "Dinamo" ''bullīšos'' zaudē arī "Amur''
Rīgas "Dinamo" ''bullīšos'' zaudē arī "Amur''
06:25
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē svētdien Rīgas "Dinamo" komanda savā laukumā ar rezultātu 3:4 (1:1, 2:1, 0:1, 0:1) pēcspēles metienu sērijā zaudēja Latvijas uzbrucēja Alekseja Širokova pārstāvētajai Habarovskas "Amur" komandai.

Rezultātu mača piektajā minūtē atklāja "Dinamo" kanādiešu centra uzbrucējs Adrians Fosters, gūstot savus otros vārtus Rīgas kluba sastāvā, bet 12.minūtē Deivids Lings panāca izlīdzinājumu.

Otrās trešdaļas sākumā Lauris Dārziņš vadībā izvirzīja klubu "Dinamo", bet mača 29.minūtē Fosters guva savus otros vārtus šajā mačā, panākot 3:1 mājinieku labā. Spēles 36.minūtē Sergejs Plotņikovs, pēc Širokova piespēles, vienus vārtus atguva. Trešās trešdaļas vidū tieši Širokovs guva vārtus un panāca izlīdzinājumu.

Pēcspēles metienu sērijā komanda "Amur" uzvarēja ar 1:0, uzvaras vārtus gūstot Ruslanam Hasanšinam, bet Širokova metienu atvairīja Edgars Masaļskis, kurš pēcspēles metienu sērijā "Dinamo" vārtos aizvietoja Martinu Pruseku.

Savukārt "Dinamo" rindās savus "bullīšus" nerealizēja Aleksandrs Ņiživijs, Mārtiņš Cipulis un Maiks Iguldens.

Širokovs kopā laukumā pavadīja deviņas minūtes un 25 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa vārtiem, kas izrādījās precīzs, bet uzbrucēja lietderības koeficients bija pozitīvs +2.

Pēc šī mača Rīgas "Dinamo" ar 14 punktiem 15 spēlēs ieņem pēdējo, 12.vietu Rietumu konferencē, bet "Amur" ar 14 punktiem 15 mačos pakāpās uz 11.vietu Rietumu konferencē.

Pirmajā KHL sezonā Habarovskas komanda bija visai tālu no iekļūšanas Gagarina kausa izcīņā. Turnīra tabulas kopvērtējumā "Amur'' ieņēma 20. vietu 24 komandu konkurencē un arī šīs sezonas sākums izvērties neveiksmīgs, kas bijis par iemeslu galvenā trenera nomaiņai.

Pagājušajā nedēļā komandas vadītāja posteni atstāja Anatolijs Jemeļins, bet viņa vietu ieņēma Aleksandrs Bļinovs, kurš kluba sistēmā darbojas pēdējos 20 gadus.

2008./2009. gada sezonā abas komandas spēlēja vienā - Harlamova divīzijā un tādēļ savstarpēji aizvadīja četrus mačus. Divos uzvaras izcīnīja rīdzinieki un divos Habarovskas komanda.

Rīgas "Dinamo'' komandas sastāvs: Vārtos: Martins Pruseks; aizsargi: Sandis Ozoliņš, Krišjānis Rēdlihs, Kristaps Sotnieks, Lī Svets, Rodrigo Laviņš, Guntis Galviņš, Oļegs Sorokins; uzbrucēji: Mārtiņš Cipulis, Jānis Sprukts, Aleksandrs Ņiživijs, Maiks Iguldens, Adrians Fosters, Marsels Hosa, Gints Meija, Ģirts Ankipāns, Lauris Dārziņš, Ronalds Cinks, Andris Džeriņš, Miķelis Rēdlihs.

Nākamo spēli Rīgas "Dinamo" hokejisti aizvadīs 20. oktobrī, kad "Arēnā Rīga'' uzņems Latvijas aizsarga Aleksandra Jerofejeva pārstāvēto Novokuzņeckas "Metallurg".

Kategorija: KHL - "Dinamo" Rīga | Skatījumu skaits: 701 | Pievienoja: Admin | Reitings: 0.0/0 |