Sākums Reģistrācija Ieeja 19:53 Trešdiena 24.04.2024

Sākums » 2009 » Oktobris » 21 » Rīgas ''Dinamo'' pārtrauc zaudējumu sēriju
Rīgas ''Dinamo'' pārtrauc zaudējumu sēriju
07:05
Piecu spēļu neveiksmju sēriju Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) otrdien pārtrauca Rīgas "Dinamo" hokejisti, kas savā laukumā ar 4:2 uzvarēja Latvijas valstsvienības aizsarga Aleksandra Jerofejeva pārstāvēto Novokuzņeckas "Metallurg" komandu. Divus vārtus uzvarētājiem guva aizsargs Krišjānis Rēdlihs.

Pirmajā trešdaļā visai liels pārsvars piederēja laukuma saimniekiem, lai gan izdarīto metienu skaita ziņā Rīgas "Dinamo" veica tikai par diviem metieniem vairāk - 10. Tomēr ripu vairāk kontrolēja dinamieši.

Spēles rezultātu jau pēc nospēlētām 29 sekundēm atklāja aizsargs Krišjānis Rēdlihs. Viņš ar asu plaukstas metienu no iemetiena apļa pirmo reizi pārspēja viesu vārtsargu Aleksandru Vjuhinu, ripu raidot starp kājsargiem.

Pēc 11 minūtēm otro reizi savas komandas līdzjutējus iepriecināja K. Rēdlihs, kas ar precīzu metienu vārtu devītniekā panāca divu vārtu pārsvaru - 2:0. Trešdaļas turpinājumā abas komandas radīja vairākus vārtu gūšanas momentus, taču pēc rezultāts nemainījās.

Otrajā trešdaļā abas komandas izveidoja pietiekoši daudz labas vārtu gūšanas izdevības, taču pēc 40 minūtēm saglabājās iepriekšējais rezultāts.

Rīgas "Dinamo'' rindās bīstamākās situācijas pie pretinieka vārtiem radīja Guntis Galviņš un Jānis Sprukts.

Trešās trešdaļas 7. minūtē izcilu individuālo meistarību un neatlaidību cīņā pie pretinieku vārtiem demonstrēja Krišjāņa brālis Miķelis Rēdlihs, kurš ar precīzu metienu starp Vjuhina kājsargiem guva "Dinamo" trešos vārtus.

Pēc tam "Metallurg" vienības spēlētāji metās atspēlēties. 12 minūtes līdz mača beigām Aleksejs Krivčenko lika kapitulēt Martinam Prusekam, bet Aleksandrs Golovins starpību līdz minimumam samazināja, kad bija jāspēlē vēl 3 minūtes un 34 sekundes (3:34). Tomēr uzvaru no rokām rīdzinieki neizlaida. Marselam Hosam uzstādot galarezultātu, 34 sekundes līdz finālsvilpei, ripu raidot tukšajos vārtos, tika pārtraukta piecu spēļu zaudējumu sērija.

Rīgas "Dinamo" - Novokuzņeckas "Metallurg" 4:2 (2:0, 0:0, 2:2)

Vārtu guvēji: Krišjānis Rēdlihs (Sprukts) 00:29 (1:0). Krišjānis Rēdlihs (Ozoliņš, Ankipāns) 11:21 (2:0). Miķelis Rēdlihs 46:27 (3:0). Aleksejs Krivčenko (Višņakovs) 47:58 (1:3). Aleksandrs Golovins (Polišuks) 56:26 (2:3). Marsels Hosa (Galviņš) 59:26 (4:2 tukšos vārtos).

Iepriekšējās piecās spēlēs Rīgas "Dinamo'' hokejisti bija nopelnījuši tikai divus punktus (abi par zaudējumiem "bullīšos'').

Pirmdienas vakarā klubs paziņoja, ka vienībai līdz sezonas beigām pievienojies pieredzējušais slovāku centra uzbrucējs Roberts Petrovickis, kas Rīgā ieradās šodien un spēli vēroja tribīnēs. Tāpat klubs pavēstīja, ka nelielus savainojumus guvuši uzbrucēji Lauris Dārziņš un Ronalds Cinks. Viņu vietā no fārmkluba tika izsaukti Armands Bērziņš un Roberts Bukarts, kuri spēlēja 4. maiņā kopā ar Gintu Meiju.

"Metallurg" vienībā nav izteikta uzbrukuma līdera. Rezultatīvākais spēlētājs ar gūtiem 4 vārtiem un 4 piespēlēm ir Miroslavs Goržava, bet Aleksandrs Jerofejevs ar vieniem gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli dala trešo vietu aizsargu konkurencē.

Pērn abas vienības uzvaras dalīja uz pusēm - izbraukumā Rīgas "Dinamo'' cieta sagrāvi 0:7, bet savā laukumā tika gūts panākums 3:2 pagarinājumā.

Nākamo maču Rīgas "Dinamo'' aizvadīs ceturtdien, kad "Arēnā Rīga'' tiksies ar Novosibirskas ''Sibirj'', kuras sastāvā spēlē Latvijas aizsargs Georgijs Pujacs.

Kategorija: KHL - "Dinamo" Rīga | Skatījumu skaits: 745 | Pievienoja: Admin | Reitings: 0.0/0 |