Sākums Reģistrācija Ieeja 10:52 Ceturtdiena 25.04.2024

Sākums » 2009 » Novembris » 2 » Rīgas "Dinamo'' pagarinājumā zaudē Minskā
Rīgas "Dinamo'' pagarinājumā zaudē Minskā
15:56
Svētdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē Rīgas "Dinamo'' hokejisti ar rezultātu 1:2 pagarinājumā viesos piekāpās Bobrova divīzijas pretiniekam Minskas "Dinamo''.

Spēles sākumā aktīvāki bija laukuma saimnieki, kuri ar savu aktivitāti uzbrukumā vairākkārt piespieda Rīgas "Dinamo'' komandas spēlētājiem pārkāpt noteikumus. Pirmajās 10 minūtēs no diezgan drošiem vārtu zaudējumiem glāba lieliski spēlējošais Edgars Masaļskis.

Mača 14. minūtē ļoti labu pretuzbrukumu izveidoja minskieši, un pēc kanādiešu uzbrucēja Džefa Pleta izcili precīzā metiena vārtu devītniekā rezultāts kļuva 1:0.

Otrajā trešdaļā spēle ritēja līdzīgi. Abas vienības izveidoja pietiekoši daudz bīstamus momentus pie pretinieku vārtiem, tomēr allaž vietā bija gan Masaļskis, gan Andrejs Mezins un pēc 40 minūtēm rezultāts palika 1:0 Minskas "Dinamo'' labā.

Trešajā trešdaļā neliela iniciatīva piederēja viesiem, kuri 5 minūtes un 19 sekundes līdz pamatlaika beigām pēc zibenīga Mārtiņa Cipuļa metiena atguva neizšķirtu. Turpinājumā rezultāts vairs nemainījās, lai gan pāris labus momentus pie mūsu vārtiem neizmantoja Minskas "Dinamo'', tiesa, prefekti spēlēja Masaļskis.

Pagarinājuma otrajā minūtē Dmitrijs Meleško, izslidojot no aizvārtes, ar precīzu metienu otrreiz pārspēja Masaļski un nodrošināja savai vienībai uzvaru (2:1), kā arī 2 punktus turnīra tabulas kopvērtējumā.

Rīgas "Dinamo'' - Minskas "Dinamo'' 1:2 (0:1, 0:0, 1:0, 0:1)

Vārtu guvēji: Džefs Plets (Vestkots, Andersons) 13:31 (1:0), Mārtiņš Cipulis (M. Rēdlihs) 54:41 (1:1 maz.), Dmitrijs Meleško 61:10 (2:1 pag.).

Rīgas "Dinamo'' komandas sastāvs: vārtos Edgars Masaļskis; aizsargi Sandis Ozoliņš, Kristaps Sotnieks, Oskars Cibuļskis, Lī Svets, Rodrigo Laviņš, Guntis Galviņš un Oļegs Sorokins; uzbrucēji Mārtiņš Cipulis, Aleksandrs Ņiživijs, Marsels Hosa, Ģirts Ankipāns, Andris Džeriņš, Maiks Iguldens, Miķelis Rēdlihs, Armands Bērziņš, Lauris Dārziņš, Roberts Petrovickis, Gints Meija un Roberts Bukarts.

Rīgas "Dinamo'' vienībai šodien savainojumu dēļ nevar palīdzēt Jānis Sprukts, Krišjānis Rēdlihs, Martins Karija un Ronalds Cinks, bet Jēkabs Rēdlihs ir diskvalificēts par kautiņu, mača ar SKA hokejistiem.

Minskas "Dinamo'' komandā spēlē latviešu uzbrucējs Kaspars Saulietis, kas pēdējā mačā pret armijniekiem spēlēja, bet pirms tam divreiz pēc kārtas tika atstāts malā. Kopumā uzbrucējs piedalījies 12 mačos un guvis vienus vārtus, bet viņa lietderības koeficients ir negatīvs -1.

Gatavojoties otrajai KHL sezonai abas komandas savā starpā aizvadīja 3 pārbaudes spēles, no kurām divas Daugavpilī un vienu Pinskā. Divreiz panākumu (2:1 un 4:2) svinēja Jūliusa Šuplera trenētā vienība, bet pēdējā spēlē Latgalē ar rezultātu 2:1 pārāki bija Minskas hokejisti, kas tādējādi sagādāja Rīgas "Dinamo'' klubam vienīgo zaudējumu sagatavošanās ciklā 11 mačos.

Nākamo spēli Rīgas "Dinamo'' komanda aizvadīs 12. novembrī, kad viesos tiksies ar čempionvienību Kazaņas "Ak Bars''.

Kategorija: KHL - "Dinamo" Rīga | Skatījumu skaits: 601 | Pievienoja: Admin | Reitings: 0.0/0 |