Sākums Reģistrācija Ieeja 06:26 Piektdiena 26.04.2024

Sākums » 2009 » Decembris » 3 » Rīgas "Dinamo'' arī viesos zaudē MVD klubam
Rīgas "Dinamo'' arī viesos zaudē MVD klubam
12:52
Trešdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē Rīgas "Dinamo'' hokejisti ar rezultātu 2:4 izbraukumā zaudēja Latvijas valstsvienības galvenā trenera Oļega Znaroka un viņa asistenta Harija Vītoliņa vadītajam Balašihas klubam MVD.

Maču ļoti aktīvi iesāka laukuma saimnieki, kas mērķtiecīgi un agresīvi metās uzbrukumā, kā arī prasmīgi aizsargājās, presingojot Latvijas kluba hokejistus jau vidus zonā.

Septītajā minūtē MVD ofensīva noslēdzās ar gūtiem vārtiem. No labā iemetiena punkta ar vieglu plaukstas metienu ripu Edgara Masaļska sargātajos vārtos raidīja Vladimirs Gorbunovs. "Dinamo'' vārtsargs šo metiena brīdi neredzēja, jo priekšā atradās Jēkabs Rēdlihs.

Diemžēl pašā trešdaļas vidū tas pats Gorbunovs otrreiz pārspēja Masaļski, metot starp dinamiešu vārtu vīra kājsargiem, panākot jau 2:0.

Pēc minūtes rezultāta starpību varēja samazināt aizsargs Guntis Galviņš, kurš vienatnē izgāja pret Maiklu Gārnetu, tomēr viņa raidījumu atvairīja Balašihas kluba vārtsargs.

Savukārt 35 sekundes līdz perioda beigām teicama iespēja bija perspektīvajam uzbrucējam Robertam Bukartam, kas, neviena netraucēts, no vārtu priekšas pārmeta ripu pāri gandrīz tukšiem vārtiem.

Otrā trešdaļa ļoti veiksmīgi sākās Rīgas "Dinamo'' hokejistiem, jo jau 38 sekundē rezultāta tablo vēstīja 1:2. Aleksandrs Ņiživijs pretinieku zonā demonstrēja izcili augstu individuālo meistarību un atdeva filigrānu piespēli Maikam Iguldenam, kurš ieraidīja ripu Gārneta sargātajā cietoksnī.

Turpinājumā vairākas labas izdevības izcelties bija abu komandu spēlētājiem, tomēr savu uzdevumu augstumos bija vārtsargi.

Trešās trešdaļas pašā sākumā Rodrigo Laviņš ar spēcīgu un precīzu metienu no zilās līnijas panāca izlīdzinājumu, taču pēc tam Jurija Babenko un pagājušās sezonas dinamieša Meta Elisona metieni atnesa uzvaru Latvijas izlases treneru vadītajam klubam.

Rīgas "Dinamo'' - Balašihas MVD 2:4 (0:2, 1:0, 1:2)

Vārtu guvēji: Vladimirs Gorbunovs 6:49 (1:0), Vladimirs Gorbunovs 9:57 (2:0), Maiks Iguldens (Cipulis, Ņiživijs) 20:38 (2:1), Rodrigo Laviņš (Karija) 40:51 (2:2), Jurijs Babenko (Štabaks) 45:42 (3:2 vair.), Mets Elisons (Kudašovs) 51:22 (4:2).

Vārtsargi: Rīgas "Dinamo'' - Edgars Masaļskis, Balašihas MVD - Maikls Gārnets.

Rīgas "Dinamo'' komandas sastāvs

1. maiņa: Jēkabs Rēdlihs, Oļegs Sorokins; Aleksandrs Ņiživijs, Maiks Iguldens, Mārtiņš Cipulis.

2. maiņa: Kristaps Sotnieks, Lī Svets; Jānis Sprukts, Marsels Hosa, Ģirts Ankipāns.

3. maiņa: Guntis Galviņš, Rodrigo Laviņš; Armands Bērziņš, Lauris Dārziņš, Miķelis Rēdlihs.

4. maiņa: Krišjānis Rēdlihs; Tailers Arnasons, Martins Karija, Roberts Bukarts.

Kā zināms MVD spēlē divi pagājušās sezonas Rīgas "Dinamo'' dalībnieki kanādiešu uzbrucējs Mets Elisons un čehu aizsargs Filips Novāks. Elisons ar 9 gūtiem vārtiem un 11 rezultatīvām piespēlēm ir otrais rezultatīvākais kluba hokejists, savukārt Novāks ar (1+14) ir otrs labākais starp aizsargiem, taču viņš šodien nepiedalās.

Rīgas "Dinamo'' ar MVD komandu savā starpā tikās 5. augustā gatavošanās ciklā otrajam KHL čempionātam - pārbaudes turnīrā Pinskā (Baltkrievija) pārliecinošu uzvaru ar 4:1 svinēja "Dinamo''.

Pagājušajā sezonā regulārās sezonas ietvaros abos mačos (2:1 un 4:2) pārāks bija Latvijas klubs.

Nākamās četras spēles KHL čempionātā Rīgas "Dinamo'' aizvadīs savās mājās, un tuvākajā no tām 7. decembrī "Liepājas metalurga'' ledus hallē uzņems Ņižņekamskas ''Ņeftehimik''.

Kategorija: KHL - "Dinamo" Rīga | Skatījumu skaits: 675 | Pievienoja: Admin | Reitings: 0.0/0 |