Sākums Reģistrācija Ieeja 21:21 Ceturtdiena 25.04.2024

Sākums » 2009 » Decembris » 11 » Rīgas "Dinamo'' apspēlē Toljati "Lada''
Rīgas "Dinamo'' apspēlē Toljati "Lada''
21:39
Piektdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē Rīgas "Dinamo'' hokejisti ar rezultātu 4:1 savā laukumā pieveica finansiāli nomocīto Krievijas klubu Toljati "Lada''. Divus vārtus rīdziniekiem guva Roberts Petrovickis.

Ļoti veiksmīgi spēli iesāka mājinieki, kuri jau ceturtajā minūtē atklāja rezultātu. Pretinieku zonā, no laukuma stūra Roberts Bukarts atdeva piespēli Taileram Arnasonam, kurš ripu tālāk vārtu priekšā adresēja Oļegam Sorokinam, kas ar neatvairāmu metienu to ietrieca vārtu augšējā devītniekā. Viņam tas bija pirmais vārtu guvums šajā sezonā.

Mirkli vēlāk savā aizsardzības zonā, pazaudējot ripu, kļūdījās Guntis Galviņš. Rezultātā pretinieks izgāja vienatnē pret Masaļski, tomēr pārāks šajā divcīņā bija Rīgas "Dinamo'' vārtsargs.

14. minūtē Miķelis Rēdlihs cīņā pie viesu vārtiem neaizsniedzās līdz ripai, pretējā gadījumā "Lada'' vārtsargs nebūtu glābējs.

Trešdaļas beigās dinamieši (Kristaps Sotnieks, Lauris Dārziņš) nopelnīja noraidījumus un bija spiesti aizsargāties, taču reālus draudus Rīgas "Dinamo'' sargātajiem vārtiem Krievijas klubs neradīja.

Otrā trešdaļa pagāja Rīgas "Dinamo'' un Roberta Petrovicka zīmē. Jau perioda sākumā tika izveidoti vairāki labi gūšanas momenti, tomēr lieliski savus pienākumus pildīja Toljati vārtsargs.

Trešdaļas vidū Petrovisckis pielaboja spēcīgu Krišjāņa Rēdliha metienu un panāca 2:0. Bet nedaudz vēlāk slovāku uzbrucēju viens pret vienu izvirzīja Ģirts Ankipāns un arī šoreiz Petrovicks meta nekļūdīgi - 3:0.

Vārtu guvēji: Oļegs Sorokins (Bukarts, Arnasons) 3:01 (1:0), Roberts Pertovickis (M. Rēdlihs, K. Rēdlihs) 31:56 (2:0), Roberts Pertovickis (Ankipāns) 35:33 (3:0 maz.), Andrejs Esipovs (Petrovs, Čerņikovs) 43:29 (1:3), Guntis Galviņš (Ankipāns, Hosa) 52:55 (4:1).

Vārtsargi: Rīgas "Dinamo'' - Edgars Masaļskis, Toljati "Lada'' - Aleksejs Semjonovs.

Rīgas "Dinamo'' komandas sastāvs

1. maiņa: Lī Svets, Oļegs Sorokins; Aleksandrs Ņiživijs, Maiks Iguldens, Mārtiņš Cipulis.

2. maiņa: Kristaps Sotnieks, Krišjānis Rēdlihs; Roberts Petrovickis, Marsels Hosa, Ģirts Ankipāns.

3. maiņa: Guntis Galviņš, Rodrigo Laviņš; Jānis Sprukts, Lauris Dārziņš, Miķelis Rēdlihs.

4. maiņa: Jēkabs Rēdlihs; Tailers Arnasons, Martins Karija, Roberts Bukarts.

Toljati rezultatīvākie spēlētāji ar 18 punktiem ir Konstantīns Panovs (11+7) un Romāns Kukumbergs (12+6), bet kā zināms "Dinamo'' komandā spēlē līgas labākais snaiperis Marsels Hosa (23+11), kurš gan pēdējās četrās spēlēs nav izcēlies.

Pagājušajā sezonā Rīgas "Dinamo'' ar Tolajti "Lada'' spēlēja vienā divīzijā, tādēļ savstarpēji tikās četras reizes. Pirmajos divos mačos savā laukumā dinamieši piedzīvoja sausās neveiksmes 0:6 (Helsinkos), un 0:1 "Arēnā Rīga'', savukārt viesos tika izcīnītas uzvaras 1:0 un 2:0.

Austrumu konferences kopvērtējumā "Lada'' hokejisti ar izcīnītiem 36 punktiem 33 spēlēs patlaban ierindojās 9. pozīcijā.

Nākamo spēli, kas reizē būs pēdējā šajā mājas spēļu sērijā Rīgas "Dinamo'' aizvadīs 13. decembrī, kad "Arēnā Rīga'' uzņems tabulā blakus esošo Minskas "Dinamo''.

Kategorija: KHL - "Dinamo" Rīga | Skatījumu skaits: 633 | Pievienoja: Admin | Reitings: 0.0/0 |