Sākums Reģistrācija Ieeja 02:36 Ceturtdiena 25.04.2024

Sākums » 2009 » Decembris » 18 » Latvijas hokejisti ar minimālu rezultātu uzvar Dāniju
Latvijas hokejisti ar minimālu rezultātu uzvar Dāniju
14:14
Latvijas hokeja valstsvienība pēdējā pārbaudes spēlē pirms 2010. gada Vankūveras Olimpiskajām spēlēm savu līdzjutēju priekšā "Arēnā Rīga'' ceturtdien ar rezultātu 1:0 (0:0, 0:0 1:0) pieveica Dānijas izlasi. Vienīgos vārtus guva uzbrucējs Jānis Sprukts.

Spēles pirmās 20 minūtes aizritēja ar Latvijas hokeja izlases pārsvaru, taču izmantot vairākas ļoti labas vārtu gūšanas iespējas galvenā trenera Oļega Znaroka padotajiem tā arī neizdevās.

Otrajā periodā Latvijas teritoriālais pārsvars laukumā bija vēl izteiktāks. Vienatnē izgājienu pret dāņu vārtsargu Frederiku Andersenu nerealizēja Jānis Sprukts un Sergejs Pečura, vairākas teicamas iespējas neizmantoja arī Lauris Dārziņš. Dānijas izlase uzbruka ļoti maz, galvenokārt koncentrējot spēkus aizsardzības nosargāšanai.

Iekarot viesu vārtus Latvijas komandai neizdevās līdz pat cīņas 57.minūtei, kad skaitliskajā vairākumā pēc Laura Dārziņa no vārtu priekšas pa vārtu pārliktni trāpījušo ripu no gaisa ar nūju vārtos raidīja Sprukts. Dāņi centās atspēlēties, nomainot vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, taču panākt izlīdzinājumu skandināviem neizdevās.

Latvijas komandā par labāko spēlētāju atzina vienīgo vārtu autoru Jāni Spruktu, bet dāņiem par labāko nosauca vārtsargu Frederiku Andersenu.

Latvijas izlases sastāvs spēlē pret Dāniju

1. maiņa: Georgijs Pujacs - Guntis Galviņš; Lauris Dārziņš, Miķelis Rēdlihs, Armands Bērziņš.

2. maiņa: Krišjānis Rēdlihs - Kristaps Sotnieks; Kaspars Saulietis, Jānis Sprukts, Gints Meija.

3. maiņa: Aleksandrs Jerofejevs - Jēkabs Rēdlihs; Andris Džeriņš, Aleksejs Širokovs, Viktors Bļinovs.

4. maiņa: Jānis Andersons - Oskars Cibuļskis; Jānis Straupe, Elvis Želubovskis, Sergejs Pečura.

Kā ziņots, dienu iepriekš Latvijas hokejisti guva virsroku 5:3 (1:0; 1:1; 3:2).

Vankūverā Latvijas komanda spēlēs vienā B apakšgrupā ar Krievijas (pirmā spēle), Slovākijas un Čehijas valstsvienību.
Kategorija: Latvijas izlases pārbaudes spēles | Skatījumu skaits: 985 | Pievienoja: Admin | Reitings: 0.0/0 |