Sākums Reģistrācija Ieeja 18:36 Sestdiena 20.04.2024

Sākums » 2010 » Janvāris » 7 » Masaļskim vārtu guvums; Rīgas "Dinamo'' apspēlē ''Amur''
Masaļskim vārtu guvums; Rīgas "Dinamo'' apspēlē ''Amur''
19:01
Ceturtdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē Rīgas ''Dinamo'' hokejisti ar 4:2 (3:0, 0:0, 1:2) viesos apspēlēja Habarovskas ''Amur'' komandu. Divus vārtus uzvarētājiem guva Lauris Dārziņš, bet viens vārtu guvums tika ieskaitīts vārtsargam Edgaram Masaļskim.

Jau pašā spēles sākumā Rīgas ''Dinamo'' izvirzījās vadībā ar 2:0. Vispirms pēc spēlētām 26 sekundēm precīzi meta amerikāņu centra uzbrucējs Tailers Arnasons, bet pēc nepilnas minūtes Lauris Dārziņš rezultātu dubultoja.

Kuriozs gadījums notika 12.minūtē. Aizturētā soda laikā (Karijam 2 minūšu noraidījums) laukuma saimnieku vārtsargs Tailers Moss bija atstājis savus vārtus un devies nomainīties pret sesto laukuma spēlētāju, un tieši šajā laikā ''Amur'' hokejists piespēlēja partnerim, taču viņš ripu neuztvēra un tā ieslīdēja Habarovskas kluba vārtos. Pēdējais no rīdziniekiem ripai bija pieskāries Edgars Masaļskis, kā rezultātā viņam tika ieskaitīts vārtu guvums.

Otrajā trešdaļā neliels pārsvars piederēja viesiem no Rīgas. Perioda vidusdaļā KHL labākais vārtu guvējs Marsels Hosa vienatnē izgāja pret Mosu un varēja panākt 4:0, tomēr šajā epizodē pārāks bija kanādiešu vārtsargs. Bet līdz tam vairākas reizes "Dinamo'' no vārtu zaudējuma glāba Masaļskis.

Trešajā trešdaļā ''Amur'' komanda metās atspēlēties, vairākkārt radot ļoti bīstamas epizodes pie rīdzinieku vārtiem. Vienā no momentiem  51. minūtē vairākumā Sergejam Arekajevam tomēr izdevās pārspēt lieliski spēlējošo Masaļski un gūt savas komandas pirmos vārtus. Bet pēc minūtes un 10 sekundēm Lauris Dārziņš Rīgas "Dinamo'' atguva trīs vārtu pārsvaru, iemetot savus otros vārtus mačā. Ripu mājinieku vārtos viņš raidīja starp Mosa kājsargiem.

Pašā spēles galotnē Sergejs Plotņikovs vēlreiz samazināja rīdzinieku pārsvaru līdz diviem vārtiem, tomēr "Dinamo'' uzvaru tas neapdraudēja. Galarezultātā Jūliusa Šuplera padotie svinēja savu otro uzvaru pēc kārtas ar 4:2.

Rīgas ''Dinamo'' - Habarovskas ''Amur'' 4:2 (3:0, 0:0, 1:2)

Vārtu guvēji: Tailers Arnasons (Sprukts) 0:26 (1:0), Lauris Dārziņš (Karija, M. Rēdlihs) 1:23 (2:0), Edgars Masaļskis 11:58 (3:0), Sergejs Arekajevs (Lings) 50:36 (1:3 vair.), Lauris Dārziņš (Karija) 51:46 (1:4), Sergejs Plotņikovs (Kopeikins, Šemeļins) 58:44 (2:4 vair.).

Rīgas ''Dinamo'' komandai šodien nācās iztikt bez apslimušā uzbrucēja Aleksandra Ņiživija un kapteiņa Sanda Ozoliņa, kurš spēlē nevarēja piedalīties diskvalifikācijas dēļ.

Abu komandu pirmajā mačā 18. oktobrī Rīgā habarovskieši svinēja uzvaru 3:2 ''bullīšos''. Toreiz vienus vārtus guva tieši Širokovs, sekmējot savējo panākumu.

Pirmajā KHL sezonā Habarovskas komanda bija visai tālu no iekļūšanas Gagarina kausa izcīņā. Turnīra tabulas kopvērtējumā "Amur'' ieņēma 20. vietu 24 komandu konkurencē, un arī šī sezona pagaidām izvērsusies neveiksmīga, kas bijis par iemeslu galvenā trenera nomaiņai.

2008./2009. gada sezonā abas komandas spēlēja vienā - Harlamova divīzijā un tādēļ savstarpēji aizvadīja četrus mačus. Divos uzvaras izcīnīja rīdzinieki un divos Habarovskas komanda.

Turnīra tabulas Austrumu konferences kopvērtējumā "Amur'' ar izcīnītiem 40 punktiem 39 spēlēs šobrīd ieņem 11. pozīciju.

Kā zināms, KHL regulārās sezonas ietvaros jāaizvada 56 spēles un ''play-off'' turnīrā iekļūs katras konferences labākās 8 komandas.

Kategorija: KHL - "Dinamo" Rīga | Skatījumu skaits: 718 | Pievienoja: Admin | Reitings: 0.0/0 |