Sākums Reģistrācija Ieeja 21:13 Trešdiena 24.04.2024

Sākums » 2010 » Janvāris » 19 » ''Dinamo'' skaistā spēlē pārspēj "Metallurg"
''Dinamo'' skaistā spēlē pārspēj "Metallurg"
07:57
18. janvārī Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēli aizvadīja Rīgas ''Dinamo'', kas savā laukumā līdzīgā spēlē ar 3:2 (2:1, 1:1, 0:0) pārspēja Austrumu konferences līderus Magņitogorskas "Metallurg" vienību, kuru līdz šim nebija izdevies uzvarēt. Šī bija rīdzinieku 100. spēle KHL.

Jau pirmajā minūtē bīstamu metienu atvairīja dinamiešu vārtsargs Martins Pruseks, bet neilgi pēc tam no zilās līnijas precīzs bija Guntis Galviņš, kurš pārspēja viesu vārtsargu Vasīliju Košečkinu, kurš, visticamāk, neredzēja metiena izdarīšanas brīdi.

Spēles turpinājumā vairakkārt bīstami uzbruka "Metallurg" hokejisti, taču mājinieki atbildēja ar asiem pretuzbrukumiem. Vienā no tiem pēc labas Ģirta Ankipāna piespēles pārsvaru ar precīzu metienu dubultoja Jānis Sprukts.

Desmitajā minūtē savu iespēju nerealizēja Mārtiņš Karsums, bet jau nākamajā uzbrukumā lielisku individuālo meistarību demonstrēja viesu uzbrucējs Staņislavs Čistovs, kurš apspēlēja gan Sandi Ozoliņu, gan Pruseku un samazināja rezultāta starpību (1:2).

Turpinājumā abas komandas izveidoja vairākus bīstamus momentus, taču rezultāts 1.periodā vairs nemainījās.

Arī otrā trešdaļa turpinājās ātrā tempā, tomēr spēle vairāk ritēja pie Pruseka sargātajiem vārtiem. Sestajā minūtē bīstamu reidu uz viesu vārtiem veica Galviņš, taču kopīgiem spēkiem viņš tika apturēts.

Trešdaļas vidū Mārtiņš Cipulis nokļuva vienatnē pret viesu vārtsargu, kuru apspēlēja un panāca 3:1 "Dinamo" labā. Pēdējā trešdaļas minūtē otros vārtus Magņitogorskas labā guva Čistovs, kurš atkal izrādījās meistarīgāks par dinamiešiem.

Noslēdzošajā trešdaļā viesi centās atspēlēties, kamēr rīdzinieki uzmanīgi spēlēja aizsardzībā, bet vārtos droši darbojās Pruseks. Astotajā minūtē pirmo noraidījumu spēlē nopelnīja viesi, taču "Dinamo" to nerealizēja, turklāt uz divām minūtēm tika noraidīts Galviņš.

Turpinājumā mājinieki izturēja vēl vienu skaitlisko mazākumu un svinēja skaistu uzvaru.

Rīgas "Dinamo" - Magņitagorskas " Metallurg " 3:2 (2:1, 1:1, 0:0)

Vārtu guvēji: Guntis Galviņš (Karija) 1:20 (1:0), Jānis Sprukts (Ankipāns, Sorokins) 5:53 (2:0), Staņislavs Čistovs (S.Fjodorovs) 9:49 (2:1), Mārtiņš Cipilis (Sotnieks) 31:19 (3:1). Staņislavs Čistovs (Maļeņkihs) 39:33 (3:2).

Šī abām komandām bija otrā savstarpējā spēle sezonā. Iepriekšējais mačs risinājās 2009.gada 10.oktobrī Magņitogorskā, un toreiz ar rezultātu 4:2 uzvarēja mājinieki.

Kategorija: KHL - "Dinamo" Rīga | Skatījumu skaits: 681 | Pievienoja: Admin | Reitings: 0.0/0 |