Sākums Reģistrācija Ieeja 15:26 Piektdiena 26.04.2024

Sākums » 2010 » Janvāris » 21 » ''Dinamo'' atspēlējas un uzvar Maskavas ''Spartak''
''Dinamo'' atspēlējas un uzvar Maskavas ''Spartak''
06:25
20. janvārī Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē Rīgas ''Dinamo'' savā laukumā spēja atspēlēties un ceturto reizi šosezon pārspēt Maskavas ''Spartak'' vienību ar 3:2 (1:1, 0:1, 2:0). Uzvaras vārtus rīdzinieku labā guva Oļegs Sorokins.

Spēles sākums noritēja līdzīgā cīņā, tomēr viesi spēja pārņemt spēles iniciatīvu un sestajā minūtē no vārtu priekšas izdarīja metienu pa Martina Pruseka vārtiem. Septītajā minūtē maskavieši atkal radīja briesmas pie ''Dinamo'' vārtiem, tomēr vietā bija Pruseks.

Dinamieši atbildēja ar pretuzbrukumiem, kā rezultātā divreiz pa Dmitrija Kočņeva vārtiem meta Lauris Dārziņš. Nevajadzīgu noraidījumu desmitajā minūtē nopelnīja viesi. Dinamieši nostājās vairākuma izspēlei un Oļega Sorokina mesto ripu neveiksmīgi atsita "Spartak" vārtsargs, bet vārtu priekšā nepiesegts bija atstāts Roberts Petrovickis, kurš raidīja ripu vārtos.

14. minūtē, spēlējot četri pret četri, Radivojevičs izgāja vienatnē pret Pruseku, bet pēdējā brīdī pretinieku neatļauti kavēja Oskars Cibuļskis, kas viesiem deva iespēju spēlēt skaitliskajā vairākumā (četri pret trīs). Šādu iespēju viņi izmantoja un no vārtu priekšas panāca izlīdzinājumu (1:1). Līdz trešdaļas beigām komandas apmainījās ar bīstamiem momentiem, tomēr vārtus vairs neguva.

Otrās trešdaļas sākumā atkal pa vārtiem meta Dārziņš, kurš bija viens no aktīvākajiem mājinieku rindās, kamēr viesiem uzbrukuma veidošana nevedās.

Septītajā minūtē, pateicoties Miķeļa Rēdliha aktivitātei pie borta, rīdziniekiem radās iespēja spēlēt vairākumā, tomēr mājinieki šo iespēju izniekoja. Trešdaļas vidū "Spartak" ilgi saspēlējās "Dinamo" zonā, tomēr vārtus gūt nespēja, bet nedaudz vēlāk nespēja izmantot arī skaitlisko vairākumu.

Savukārt trešdaļas beigās divreiz ''Spartak'' prasmīgi nospēlēja mazākumā. Turklāt pēdējā trešdaļas minūtē aiz saviem vārtiem kļūdījās Pruseks, kurš uzdāvināja vārtu guvumu viesiem.

Trešajā trešdaļā mājiniekiem bija lieliska iespēja panākt izlīdzinājumu, jo radās iespēja spēlēt skaitliskajā vairākumā, tomēr Kočņevs bija nepārspējams. Trešdaļas turpinājumā rīdzinieki spēja izturēt mazākumu un metās atspēlēties.

14. minūtē Marsels Hosa kārtējo reizi apliecināja savas snaipera dotības un, neapturot ripu, raidīja to vārtu tīklā panākot 2:2. Nedaudz vēlāk rupji pret Gunti Galviņu nospēlēja pretspēlētājs, kā rezultātā saņēma 2+10 minūšu sodu.

Vairākumu mājinieki ātri izmantoja – uzbrukumam pieslēdzās aizsargs Oļegs Sorokins, kurš precīzi raidīja ripu vārtos. Pēc tam nācās spēlēt mazākumā, bet pārliecinoši vārtos darbojās Pruseks.

Spēles galotnē viesi nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, tomēr dinamieši prata nosargāt svarīgo uzvaru.

Rīgas "Dinamo" - Maskavas "Spartak" 3:2 (1:1, 0:1, 2:0)

Vārtu guvēji: Roberts Petrovickis (vair.) (Sorokins, Hosa) 10:16 (1:0). Jevgēnijs Lapenkovs (vair.) (Baranka, Musatovs) 14:34 (1:1). Kirils Kņazevs (maz.) 39:12 (1:2). Marsels Hosa (Ankipāns, Sprukts) 53:32 (2:2). Oļegs Sorokins (vair.) (Petrovickis, Ņiživijs) 54:52 (3:2)

Trīs iepriekšējās spēlēs rīdzinieki arī bija spējuši uzvarēt "Spartak" komandu – viesos ar 5:1 un 3:2, bet savā laukumā ar 6:4.

Nākamo spēli Rīgas ''Dinamo'' aizvadīs 22. janvārī, kad izbraukumā tiksies ar Maskavas ''Dinamo'' komandu.

Kategorija: KHL - "Dinamo" Rīga | Skatījumu skaits: 664 | Pievienoja: Admin | Reitings: 0.0/0 |