Sākums Reģistrācija Ieeja 16:15 Sestdiena 20.04.2024

Sākums » 2010 » Janvāris » 23 » Rīdzinieki izglābjas un pārspēj Maskavas ''Dinamo''
Rīdzinieki izglābjas un pārspēj Maskavas ''Dinamo''
06:52
Piektdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionāta spēli aizvadīja Rīgas "Dinamo", kas izbraukumā tikās ar vietējo Maskavas "Dinamo" vienību. Pēc pirmās trešdaļas atrodoties zaudētājos, ar 0:3 rīdzinieki spēja lauzt spēles gaitu un izcīnīt skaistu uzvaru ar 5:4. Pirmos vārtus Rīgas "Dinamo" sastāvā guva Mārtiņš Karsums.

Spēles sākums neveiksmīgs bija rīdziniekiem, jo jau mača divpadsmitajā sekundē ļoti precīzu metienu no vārtu priekšas izdarīja Jirži Gudlers, kurš pārspēja Martinu Pruseku.

Uzreiz pēc tam noteikumus pārkāpa Oļegs Sorokins, taču mājinieki vairākumu nerealizēja un paši pārkāpa noteikumus, tādējādi dodot iespēju Rīgas klubam panākt izlīdzinājumu, kas diemžēl neizdevās. Notika pretējais un septītajā minūtē maskavieši pārsvaru dubultoja.

Pēc tam, spēlējot skaitliskajā vairākumā, pa vārtiem meta Aleksandrs Ņiživijs, un rīdzinieki jau domāja, ka ripa ir vārtos, tomēr pēc atkārtojuma noskatīšanās vārti pamatoti netika ieskaitīti. Turklāt trešdaļas vidū mājinieki spēja gūt vēl vienus vārtus, tādēļ Jūliuss Šuplers bija spiests ņemt pusminūtes pārtraukumu un Pruseka vietā vārtos stājās Edgars Masaļskis.

Maskavieši turpināja uzbrukt, taču Masaļskis darbojās pārliecinoši, kamēr Rīgas "Dinamo" vienība neizmantoja vēl vienu skaitlisko vairākumu un trešdaļu noslēdza ar nepatīkamo 0:3.

Arī otro trešdaļu aktīvāk sāka mājinieki, tādēļ Masaļskim nācās demonstrēt savu meistarību, taču pretuzbrukumā pēc lieliskas Ģirta Ankipāna piespēles savus pirmos vārtus KHL guva Mārtiņš Karsums, kurš apspēlēja pretinieku vārtsargu Mihailu Birjukovu.

Pēc nedaudz vairāk kā minūtes pa vārtiem precīzi meta Lauris Dārziņš, panākot 2:3. Pēc šiem notikumiem spēle kļuva ātrāka. Trešdaļas vidū izgājienu pret vārtsargu realizēja Roberts Petrovickis, un arī mājinieki bija spiesti ņemt pusminūtes pārtraukumu.

Turpinājumā Miķelis Rēdlihs no labas pozīcijas meta pa vārtu stabu, bet pretinieki nespēja izmantot skaitlisko vairākumu, jo labi vārtos darbojās Masaļskis. Trešdaļas beigās labā metiena pozīcijā nokļuva Sorokins, kurš ar spēcīgu metienu ceturto reizi lika kapitulēt Birjukovam.

Trešās trešdaļas sākumā Masaļskis apturēja mājinieku izgājienu pret vārtiem. Un arī skaitlisko mazākumu rīdzinieki spēja izturēt.

Maskaviešu spiediens pieauga, kamēr rīdzinieki mēģināja izveidot bīstamus pretuzbrukumus. Kādā no epizodēm pa vārtiem meta Dārziņš, taču maskaviešiem paveicās, ka ripa neatrada ceļu vārtos.

Trešdaļas beigās viesi izturēja mazākumu un pat spēja izveidot vairākus bīstamus momentus, taču divas minūtes līdz pamatlaika beigām mājinieki panāca izlīdzinājumu (4:4). Tomēr rīdzinieki nepadevās un minūti pirms trešdaļas beigām Miķelis Rēdlihs pielika skaistu punktu mačam, panākot 5:4 Latviešu kluba labā.

Maskavas "Dinamo" - Rīgas "Dinamo"4:5 (3:0, 0:4, 1:1)

Vārtu guvēji: Jirži Gudlers (Veihandls, Komarovs) 00:12 (1:0), Ivans Ņeprajevs (Makarovs) 6:38 (2:0), Ņikita Dvurečenskis (Karamnovs) 10:40 (3:0). Mārtiņš Karsums (Ozoliņš, Ankipāns) 22:58 (3:1). Lauris Dārziņš (Karija) 24:07 (3:2). Roberts Petrovickis (Arnasons) 29:51 (3:3). Oļegs Sorokins (Petrovickis) 39:47 (3:4). Matiass Veinhandls (Gudlers, Kaļužnijs) 57:56 (4:4). Miķelis Rēdlihs (Laviņš) 59:00 (4:5).

Nākamo spēli Rīgas ''Dinamo'' aizvadīs 24. janvārī, kad izbraukumā tiksies ar Sanktpēterburgas ''SKA'' komandu.

Kategorija: KHL - "Dinamo" Rīga | Skatījumu skaits: 613 | Pievienoja: Admin | Reitings: 0.0/0 |