Sākums Reģistrācija Ieeja 03:33 Piektdiena 26.04.2024

Sākums » 2010 » Janvāris » 25 » ''Dinamo'' cieš sagrāvi pret KHL līderiem
''Dinamo'' cieš sagrāvi pret KHL līderiem
08:43
Svētdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēli aizvadīja Rīgas "Dinamo", kas izbraukumā tikās ar KHL līderiem Sanktpēterburgas SKA hokejistiem. Līdzīga cīņa izpalika un rīdzinieki cieta sagrāvi ar 1:8. SKA hokejisti piecus vārtus guva skaitliskajā vairākumā.

Spēles trešajā minūtē mājinieki nopelnīja divus nevajadzīgus noraidījumus pēc kārtas, bet "Dinamo" vienībai saspēle nevedās un lielo skaitlisko vairākumu neizdevās izmanot, taču SKA joprojām spēlēja nedisciplinēti un deva viesiem vēl vienu iespēju spēlēt vairākumā. Dinamiešiem nekādi neizdevās izveidot bīstamus momentus, turklāt Marsels Hosa pārkāpa noteikumus un mazākumā jau atradās rīdzinieki.

Arī SKA vienība neko bīstamu neizveidoja un "Dinamo" bez lielām grūtībām izturēja mazākumu. Spēles ritms bija saraustīts, jo komandas lielu mača laiku pavadīja nevienādos sastāvos.

Pēc kārtējā nerealizētā vairākuma rīdzinieki iekrita uz pretuzbrukumu. Ar meistarīgu un precīzu metienu no neērtās puses Edgaru Masaļski pārspēja Peters Čajaneks.

Spēlējot mazākumā, 14. minūtē Jānis Sprukts devās pretuzbrukumā un raidīja ripu vārtu virzienā. Mājinieku vārtsargs Roberts Ešs ripu nepiespieda, bet SKA hokejisti kritienā ieslīdēja vārtos ar visu ripu. Pēc video atkārtojuma noskatīšanās tiesneši vārtus ieskaitīja (1:1), bet prieki nebija ilgi, jo SKA precīzi izspēlēja skaitlisko vairākumu panākot 2:1.

Sanktpēterburgas komanda uzbruka arvien bīstamāk, kā rezultātā no vārtu priekšas neatvairāmi meta aizsargs Džoels Kvjatkovskis, bet 15 sekundes līdz trešdaļas beigām otros vārtus spēlē guva Čajaneks, kad Masaļskis nespēja nofiksēt mājinieku mesto ripu un deva viesiem vēl vienu metiena iespēju.

Otrās trešdaļas sākumā bīstamu metienu atvairīja Masaļskis, bet uzreiz pēc tam mājinieki meta pa vārtu stabu. Spēles temps bija samērā lēns, kas pilnībā apmierināja SKA hokejistus, taču brīžos, kad bija tāda nepieciešamība, mājinieki spēja palielināt apgriezienus un uzbrukt bīstami. Tikmēr rīdzinieki SKA vārtsargu traucēja reti.

Spēlējot vairākumā, 13. minūtē no zilās līnijas SKA komandas piektos vārtus guva Sergejs Zubovs. Pēc šī vārtu zaudējuma Masaļska vietā vārtos stājās Martins Pruseks, kuram vairākas reizes nācās glābt komandu, taču viņš bija bezspēcīgs, kad vairākumu atkal realizēja SKA panākot 6:1.

Noslēdzošajā trešdaļā dinamieši joprojām nespēja izveidot vārtu gūšanas momentus, kamēr mājinieki Pruseku traucēja vairākkārt un 10 minūtē panāca 7:1. Astotos vārtus SKA vienība guva praktiski uzreiz pēc iemetiena, kad atkal tika realizēts vairākums.

Mača pēdējās minūtēs komandas apmainījās ar vairākiem metieniem pa vārtiem, taču rezultāts vairs nemainījās. Mājiniekiem tas bija septītais panākums pēc kārtas.

Sanktpēterburgas SKA - Rīgas "Dinamo"8:1 (4:1, 2:0, 2:0)

Vārtu guvēji: Petrs Čajaneks (Sušinskis, Zjuzins) 11:22 (1:0). Jānis Sprukts (maz.) 13:39 (1:1). Maksims Sušinskis (Čajaneks) (vair.) 14:29 (2:1). Džoels Kvjatkovskis (Koroļuks) 18:05 (3:1). Petrs Čajaneks (Jašins) (vair.) 19:45 (4:1). Sergejs Zubovs (Sušinskis) (vair.) 32:04 (5:1). Antons Buts (Sušinskis, Čajaneks) (vair.) 36:22 (6:1). Sergejs Briļins (Buts) 49:15 (7:1). Maksims Ribons (Gorovikovs) (vair.) 51:21 (8:1).

Nākamo spēli rīdzinieki aizvadīs otrdien, kad izbraukumā tiksies ar Čerepovecas "Severstaļ", bet pēc tam ar vienas dienas pārtraukumu mērosies spēkiem ar Mitišču "Atlant" vienību.

Kategorija: KHL - "Dinamo" Rīga | Skatījumu skaits: 688 | Pievienoja: Admin | Reitings: 0.0/0 |