Īsumā par galveno

Sākums » 2010 » Februāris » 4 » Rīgas ''Dinamo'' svin ceturto uzvaru pēc kārtas
Rīgas ''Dinamo'' svin ceturto uzvaru pēc kārtas
07:10
Ceturto uzvaru pēc kārtas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā trešdien svinēja Rīgas ''Dinamo'' hokejisti, kas savā laukumā ar 3:1 pieveica rupjo Čehovas ''Vitjaz'' komandu. Ar šo panākumu rīdzinieki izcīnījuši garāko uzvaru sēriju šosezon.

Pirmo bīstamo epizodi izveidoja mājiniek. Piektajā minūtē KHL labākais snaiperis Marsels Hosa pēc reida viesu zonā, vārtu priekša būdams labā pozīcijā, meta nedaudz pāri vārtiem un rezultāts netika atklāts.

Turpinājumā spēle kļuva ātrāka un vairāk darba bija abu komandu vārtsargiem - Edgaram Masaļskim un Sergejam Deņisovam.

Trešdaļas vidusdaļā rīdzinieki ieguva tiesības spēlēt skaitliskajā vairākumā, taču reāli draudi ''Vitjaz'' vārtiem šo divu minūšu laikā netika radīti.

Perioda otrajā pusē pāris izdevības gūt vārtus izveidoja gan ''Dinamo'', gan ''Vitjaz'' hokejisti, tomēr tās netika realizētas un rezultāta tablo pēc nospēlētām 20 minūtēm vēstīja bezvārtu neizšķirtu.

Spēles 25. minūtē ripa nonāca ''Vitjaz'' komandas vārtos, taču tiesnesis šo vārtu guvumu rīdziniekiem neatdzina, jo ripa vārtu līniju šķērsoja, atsitoties no Maika Iguldena slidas.

Neilgi pēc tam Rīgas ''Dinamo'' tomēr izvirzījās vadībā. Vairākumā (4:3) Oļegs Sorokins vārtu priekša nospēlēja gluži kā uzbrucējs, pārspējot 19 gadus veco Deņisovu.

Trīs minūtes vēlāk otrreiz varēja izcelties Sorokins. Vairākumā viens no vispieredzējušākajiem Latvijas kluba aizsargiem īsā laikā sprīdī izdarīja divus bīstamus metienus, tomēr tie mērķi nesasniedza.

Arī trešdaļas atlikušajās minūtēs pārsvars piederēja laukuma saimniekiem, bet palielināt vadību neļāva Čehovas vienības lieliskā spēle vārtos.

Izlīdzinājumu 29 sekundes līdz trešdaļas finālsvilpei varēja panākt Aleksejs Kozņevs, taču viņa raidījumu atsita Masaļskis.

Izšķirošo trešdaļu aktīvi sāka viesi, kuri pēc Aleksandra Vasiļjeva metiena atradās tuvu, lai pārspētu Masaļski, bet veiksme šoreiz bija ''Dinamo'' pusē.

Mirkli vēlāk savu vārdu teica Hosa, kas vairākumā pēc Ņiživija un Ozoliņa piespēlēm savā stilā ieraidīja otro ripu jaunā ''Vitjaz'' vārtu vīra sargātajā vārtu taisnstūrī - 2:0.

52. minūtē Džošs Gratons nopelnīja sodu par rupjību un uzreiz pēc tam saņēma noraidījumu līdz mača beigām. Vairākuma iespēju izmantoja Ņiživijs, kurš ar spēcīgu metienu vārtu desmitniekā guva savu sesto rezultativitātes punktu otrajā spēlē.

Vienus vārtus gan viesi atspēlēja, kad 4 minūtes un 11 sekundes līdz spēles beigām precīzi meta Sergejs Zubarevs.

Rīgas ''Dinamo'' - Čehovas ''Vitjaz'' 3:1 (1:0, 0:0, 2:1)

Vārtu guvēji: Oļegs Sorokins (Ņiživijs, Ozoliņš) 25:07 (1:0 vair.), Marsels Hosa (Ņiživijs, Ozoliņš) 42:46 (2:0 vair.), Aleksandrs Ņiživijs (Ozoliņš) 51:52 (3:0 vair.), Sergejs Zuborevs (Kartoškins) 55:49 (1:3).

Ar ''Vitjaz'' vienību Rīgas ''Dinamo'' tikās pērnā gada 22. septembrī, kad panākumu ar 5:3 svinēja Jūliusa Šuplera vadītie Rīgas kluba hokejisti.

Šodien ''Vitjaz'' nevarēja palīdzēt viens no komandas rupjākajiem spēlētājiem Dārsijs Vero, kas, izcieš KHL Sacensību departamenta piespriesto četru spēļu diskvalifikāciju par uzbrukumu jaunajam Maskavas CSKA uzbrucējam Ņikitam Filatovam. Tāpat sastāvā nebija vēl vairāki no vienības līderiem.

Nākamo spēli Rīgas "Dinamo'' aizvadīs 5. februārī, kad savā laukumā uzņems Ņižņijnovgorodas "Torpedo" komandu.

Regulārajā čempionātā jāaizvada 56 spēles, bet ''play-off'' turnīrā cīņu par Gagarina kausu turpinās katras konferences labākās astoņas komandas.

Kategorija: KHL - "Dinamo" Rīga | Skatījumu skaits: 768 | Pievienoja: Admin | Reitings: 0.0/0 |