Sākums Reģistrācija Ieeja 18:28 Trešdiena 24.04.2024

Sākums » 2010 » Februāris » 11 » Latvijas hokejisti pēdējā pārbaudē zaudē vāciešiem
Latvijas hokejisti pēdējā pārbaudē zaudē vāciešiem
20:18
Zaudējumu pēdējā pārbaudes spēlē pirms došanās uz Vankūveras olimpiskajām spēlēm trešdien piedzīvoja Latvijas hokeja valstsvienība, kas ar rezultātu 2:5 (2:0, 0:2, 0:3) Frankfurtē 5000 līdzjutēju klātbūnē piekāpās Vācijas izlasei.

Spēli Latvijas izlase sāka ar Sergeju Naumovu vārtos. Rezultāts tika atklāts 15. minūtē, kad pēc Aleksandra Ņiživija un Herberta Vasiļjeva piespēlēm Mārtiņam Cipulim bija nepieciešamas tikai septiņas sekundes, lai izmantotu Džona Tripa noraidījumu. Neilgi pirms pirmā pārtraukuma Latvijas izlases pirmā maiņa atkal realizēja vairākumu, šoreiz izmantojot situāciju, kad uz noraidīto soliņa atradās divi pretinieki. Arī otrajā vārtu guvumā Cipulim asistēja Ņiživijs un Vasiļjevs.

Spēles gaita mainījās otrajā trešdaļā, kurā laukuma saimnieki vispirms mazākumā vienus vārtus atguva, bet pēc tam uzbruka vairāk, panākot arī izlīdzinājumu. Pēc 30 nospēlētām minūtēm Naumovu vārtos nomainīja Ervīns Muštukovs, kurš nepārspēts izturēja trīs minūtes.

Trešajā trešdaļā pārsvars joprojām piederēja Vācijas izlasei. Volfs divu minūšu un 36 sekunžu laikā guva vēl divus vārtus, bet punktu mačam pielika Kajs Hospelts.

54. minūtē laukumā izcēlās kautiņš pēc kura četri hokejisti, arī Roberts Bukarts un Armands Bērziņš Latvijas izlasē saņēma 2+2 soda minūtes, bet Bukartam tika arī 10 minūšu disciplinārsods.

Latvija - Vācija 2:5 (2:0, 0:2, 0:3)

Vārtu guvēji: Marsels Mullers (20:55, sk. maz.), Aleksandrs Barta (33:14, Kristofs Gavliks, Kristofs Ulmans), Mihaēls Volfs (43:10, Tomass Greilingers, Trevis Maloks), Mihaēls Volfs (45:46, Treviss Maloks, Korbinians Holcers), Kajs Hospelts (57:52, Marsels Mullers) - Mārtiņš Cipulis (14:40, Aleksandrs Ņiživijs, Herberts Vasiļjevs, sk. vair.), Mārtiņš Cipulis (19:35, Herberts Vasiļjevs, Aleksandrs Ņiživijs, sk. vair.).

Vārtsargi: Deniss Endrass - Sergejs Naumovs (no 30:08 Ervīns Muštukovs).

Metieni: Latvija - 35, Vācija - 30.

Par labāko Latvijas izlasē šajā spēlē tika atzīts Cipulis, bet Vācijas izlasē otrs divu vārtu autors Volfs.

Latvijas valstsvienības sastāvs

1.maiņa: 17 Aleksandrs Ņiživijs (A), 12 Herberts Vasiļjevs (C), 27 Mārtiņš Cipulis, 3 Arvīds Reķis (A), 28 Georgijs Pujacs.

2.maiņa: 9 Mārtiņš Karsums, 5 Jānis Sprukts, 35 Ģirts Ankipāns, 22 Oļegs Sorokins, 26 Krišjānis Rēdlihs.

3.maiņa: 10 Lauris Dārziņš, 16 Aleksejs Širokovs, 24 Miķelis Rēdlihs, 2 Rodrigo Laviņš, 7 Guntis Galviņš.

4.maiņa: 29 Roberts Bukarts, 21 Armands Bērziņš, 11 Gints Meija, 6 Kristaps Sotnieks.

Vārtsargi: 1 Ervīns Muštukovs, 30 Sergejs Naumovs.

Latvijas hokeja federācijas (LHF) prezidents Kirovs Lipmans Vankūverā izlasei nekādus uzdevumus neizvirzīja, vienīgi norādīja, ka nepieciešams cīnīties par uzvaru katrā spēlē.

Kā zināms, Vankūverā Latvijas izlase spēlēs vienā apakšgrupā ar pēdējo divu gadu pasaules čempionvienību Krieviju (17. februārī plkst. 7 no rīta pēc Latvijas laika), Slovākiju un Čehiju.

21. ziemas Olimpiskās spēles Vankūverā notiks no 12. līdz 28. februārim.

Kategorija: Latvijas izlases pārbaudes spēles | Skatījumu skaits: 883 | Pievienoja: Admin | Reitings: 0.0/0 |