Sākums Reģistrācija Ieeja 05:41 Sestdiena 20.04.2024

Sākums » 2010 » Marts » 7 » «Dinamo» zaudējums Ufā, play-off pret Sanktpēterburgas SKA
«Dinamo» zaudējums Ufā, play-off pret Sanktpēterburgas SKA
17:43

Kontinentālās hokeja līgas regulārās sezonas pēdējā spēlē Rīgas «Dinamo» komanda šodien viesos ar 4:6 zaudēja līgas līderiem Ufas «Salavat Julajev».

Tādejādi «Dinamo» hokejisti Rietumu konferencē ar 84 punktiem ieņēma 8. vietu un izslēgšanas spēlēs tiksies ar Sanktpēterburgas SKA. Pirmās divas spēles 10. un 11. martā notiks Sanktpēterburgā, bet 13. martā - «Arēnā Rīga». Ja būs nepieciešama arī ceturtā spēle, tad tā 14. martā notiks Rīgā, bet piektais mačs risināsies Sanktpēterburgā.

Spēle iesākās diezgan mierīgā tempā un reālas vārtu gūšanas iespējas neradās ne pie Martina Pruseka, ne Vitālija Koļesņika vārtiem. Tomēr 9. minūtē pretinieku zonā ielauzās Martins Karija, viņa metienu vārtsargs atvairīja, taču pirmais pie ripas bija Miķelis Rēdlihs (1:0), bet jau pēc 48 sekundēm Koļesņika kļūdu izmantoja Marsels Hosa, gūstot savus 35. vārtus šajā sezonā un panākot 2:0. Trešdaļas 17. minūtē Jānis Sprukts atņēma ripu pretiniekiem viņu zonā, bet Lauris Dārziņš vārtu priekšā eleganti apspēlēja Koļesņiku - 3:0.

No otrās trešdaļas Ufas komandas vārtos Koļesņiku nomainīja Aleksandrs Jerjomenko, bet jau pirmajā minūtē noraidījumu nopelnīja Aleksandrs Radulovs, tādejādi «rīdziniekiem» radās iespēja divas minūtes spēlēt vairākumā. «Dinamo» vairākumu realizēt nespēja, bet perioda 5. minūtē Mikas Hannulas mesto ripu vārtos ievirzīja Aleksandrs Perežogins (3:1).

Turpinājumā viesi vēlreiz ieguva tiesības spēlēt vairākumā, taču tas beidzās ar Rodrigo Laviņa nopelnītām divām soda minūtēm. «Salavat Julajev» savu izdevību vairākumā (Laviņš gan bija jau paspējis uz brīdi atgriezties laukumā) izmantoja, kad 9. minūtē Ruslans Nurtdinovs samazināja rezultāta starpību līdz minimumam (3:2). Bet jau pēc pusotras minūtes Ufas komanda noorganizēja skaistu pretuzbrukumu, kuru ar precīzu metienu pabeidza Kaļiņins (3:3). Perioda beigās «rīdzinieki» spēja izturēt divas minūtes mazakumā, taču jau pēc brīža Pruseku ceturto reizi pārspēja Radulovs (3:4).

Trešā perioda sākumā «rīdzinieki» izturēja mazākumu (aptuveni 40 sekundes pat trijatā pret pieciem), bet 8. minūtē pēc Kristapa Sotnieka piespēles viens pret vienu ar Jerjomenko izslidoja Sprukts un eleganti panāca 4:4. Tomēr jau pēc minūtes un 22 sekundēm «Salavat Julajev» norvēģu uzbrucējs Patriks Toresens atkal vadībā izvirzīja mājiniekus (4:5). Pēc tam iespēja izcelties izgājienā viens pret vienu bija arī Miķelim Rēdliham, bet ripu jau tukšos «Dinamo» vārtos pēdējās sekundes iemeta Vladimirs Antipovs (4:6).

«Dinamo» un «Salavat Julajev» tikās arī šīs sezonas pirmajā spēlē, kad «rīdzinieki» savā laukumā zaudēja ar 1:5.

Kategorija: KHL - "Dinamo" Rīga | Skatījumu skaits: 702 | Pievienoja: Admin | Reitings: 0.0/0 |