Sākums Reģistrācija Ieeja 02:04 Sestdiena 20.04.2024

Sākums » 2010 » Marts » 11 » «Dinamo» play-off sāk ar uzvaru
«Dinamo» play-off sāk ar uzvaru
11:12

Kontinentālās hokeja līgas Gagarina kausa izcīņas pirmās kārtas pirmajā spēlē Rīgas «Dinamo» šovakar viesos ar 2:0 uzvarēja Sanktpēterburgas SKA.

Viesu komandas treneris vārtos pirmajā spēlē lika Edgaru Masaļski. Jau perioda sākumā laukuma saimnieki saņēma pirmo noraidījumu un «rīdzinieki» varēja spēlēt skaitliskajā vairākumā, taču tas netika izmantots. Perioda vidū divu minūšu noraidījumu saņēma Krišjānis Rēdlihs, bet arī SKA hokejisti to nerealizēja. Perioda izskaņā abu komandu starpā brieda jau kautiņš, taču tiesneši to paspēja nepieļaut. Kad bija jāspēlē nedaudz vairāk par minūti, rezultātu izdevās atklāt Miķelim Rēdliham - 1:0.

Otrajā trešdaļā SKA hokejistiem arī neizdevās gūt vārtus, jo vārtos lieliski darbojās Masaļskis. Jāuzteic arī «Dinamo» spēle aizsardzībā, jo jau laukuma vidus zonā «rīdzinieki» neļāva sākt veidot uzbrukumus. Bīstamākais moments mājiniekiem bija trešdaļas vidū, kad pēc iemetiena uzbrukuma zonā viens pret vienu ar Masaļski nonāca Maksims Sušinskis, taču uzbrucējs ripu raidīja pāri vārtiem. Dažas epizodes pie Roberta Eša vārtiem bija arī viesiem, bet tās beidzās bez vārtu guvuma.

Trešajā trešdaļā «Dinamo» praktiski spēlēja tikai aizsardzībā un retu reizi devās uzbrukumā. SKA hokejisti savu spiedienu uz «Dinamo» vārtiem palielināja, taču viņu centienus «rīdzinieki» apslāpēja. Kritisks brīdis bija perioda vidū, kad par ripas izmešanu no laukuma noraidīts tika Maiks Iguldens, taču dinamieši mazākumu izturēja. Mača 58. minūtē Džoels Kvajtkovskis diezgan rupji nospēlēja pret Kristapu Sotnieku, par ko saņēma divu minūšu noraidījumu. Sotnieks laukumu atstāja ar partneru palīdzību, bet sekojošais vairākums netika realizēts. Lai panāktu neizšķirtu, SKA noņēma vārtsargu un sūtīja laukumā sesto spēlētāju, taču Martins Karija panāca 2:0, kad ripu raidīja tukšos vārtos.

Sērijas otrā spēle notiks ceturtdien Sanktpēterburgā, bet trešais un, ja būs nepieciešams, ceturtais mačs risināsies «Arēnā Rīga».

Regulārajā sezonā «Dinamo» un SKA komandas tikās četras reizes - vienreiz uzvarēja «rīdzinieki» (4:1), bet trīsreiz SKA hokejisti (2:0, 3:2 pag. un 8:1).

Kategorija: KHL - "Dinamo" Rīga | Skatījumu skaits: 692 | Pievienoja: Admin | Reitings: 0.0/0 |