Sākums Reģistrācija Ieeja 11:15 Ceturtdiena 25.04.2024

Sākums » 2010 » Marts » 12 » «Dinamo» vēl viena perfekta spēle un otrā uzvara
«Dinamo» vēl viena perfekta spēle un otrā uzvara
11:38

Kontinentālās hokeja līgas izslēgšanas spēļu pirmās kārtas otrajā spēlē Rīgas «Dinamo» šovakar izbraukumā ar 3:1 pārspēja Sanktpēterburgas SKA, sērijā izvirzoties vadībā ar 2:0.

Jau mača 2. minūtē pēc Roberta Petrovicka pārkāpuma «rīdzinieki» palika mazākumā, tomēr nevienādos sastāvos nospēlēja ļoti veiksmīgi. Bet 5. minūtē viesi atkal palika mazākumā, kad noraidījumu nopelnīja Aleskandrs Ņiživijs, un šoreiz SKA pārsvaru izmantoja - pie Edgara Masaļska atvairītās ripas pirmais bija Maksims Sušinskis (0:1). Turpinājumā abas komandas apmainījās ar noraidījumiem, taču rezultāts nemainījās. Bet perioda pirmspēdējā minūtē pēc Laura Dārziņa piespēles izlīdzinājumu panāca Marsels Hosa (1:1). Jāpiebilst, ka neilgi pirms tam pēc Dārziņa metiena ripa trāpīja pa vārtu pārliktni un stabu.

Otrā perioda pirmajā pusē laukumā ritēja līdzvērtīga cīņa, lai gan nedaudz vairāk uzbruka SKA hokejisti. Trešdaļas 14. minūtē pēc lieliskas izspēles vairākumā no Miķeļa Rēdliha piespēles vārtus guva Martins Karija (2:1). Bet 16. minūtē «rīdzinieki» vēlreiz lieliski izspēlēja vairākumu, kad pēc Karijas piespēles no vārtu priekšas Robertu Ešu pārspēja Lauris Dārziņš (3:1). Mača pēdējās 20 minūtēs SKA centās atspēlēties, taču līdz reāliem vārtu gūšanas momentiem tika reti, bet šajā reizēs glāba Masaļskis.

Atgādinām, ka trešdien sērijas līdz trīs uzvarām pirmajā mačā «Dinamo» pārspēja SKA ar 2:0.

Sērijas trešā un, ja būs nepieciešams, arī ceturtā spēle notiks sestdien un svētdien «Arēnā Rīga».

Kategorija: KHL - "Dinamo" Rīga | Skatījumu skaits: 556 | Pievienoja: Admin | Reitings: 0.0/0 |