Sākums Reģistrācija Ieeja 04:25 Trešdiena 24.04.2024

Sākums » 2010 » Marts » 14 » «Dinamo» neizmanto pirmo iespēju
«Dinamo» neizmanto pirmo iespēju
07:32

Kontinentālās hokeja līgas izslēgšanas spēļu pirmās kārtas sērijas trešajā mačā šovakar Rīgas «Dinamo» savā laukumā ar 2:4 zaudēja Sanktpēterburgas SKA, tādejādi rezultāts sērijā pēc trim spēlēm ir 2-1 «Dinamo» labā.

Spēli aktīvāk iesāka SKA hokejisti, kuri uzbruka vairāk, bet «rīdzinieki» atbildēja ar pretuzbrukumiem, vienā no kuriem aci pret aci ar Robertu Ešu nonāca Jānis Sprukts, tomēr viesu aizsargs traucēja viņam izdarīt metienu. Pirmā perioda 10. minūtē mača rezultātu atklāja Ģirts Ankipāns (1:0), kurš apslidoja vārtus, izdarīja negaidītu metienu un ripa starp Eša kājsargiem ieslīdēja vārtos. Tomēr 12. minūtē Maksims Ribins uzreiz pēc iemetiena izdarīja metienu un pārspēja Edgaru Masaļski (1:1). Arī trešdaļas turpinājumā SKA uzbruka vairāk, trešdaļas beigās izdarot spiedienu uz «Dinamo» vārtiem, taču rezultāts nemainījās.

Jau otrā perioda 2. minūtē Masaļski no vārtu priekšas pārspēja Aleksejs Jašins (1:2). Trešadas vidū «rīdzinieki» pusminūti spēlēja piecatā pret trim, bet nedaudz vēlāk jau piecatā pret četriem kļūdījās Aleksandrs Ņiživijs, kas ļāva Aleksandram Koroļukam iziet vienam pret vienu ar Masaļski. Latviešu vārtsargs metienu atvairīja, taču saasināja jau iepriekš gūto potītes savainojumu un viņu vārtos nomainīja Martins Pruseks. Trešdaļas 15. minūtē «Dinamo» komanda spēja realizēt skaitlisko vairākumu, kad no zilās līnijas ar metienu starp SKA vārtsarga kājsargiem vārtus guva Oļegs Sorokins (2:2). Arī otrās trešdaļas pēdējās minūtēs mājinieki uzbruka vairāk, tomēr izvirzīties vadībā neizdevās.

Diemžēl jau trešā perioda 2. minūtē Maksims Sušinskis atkal vadībā izvirzīja SKA komandu (2:3). Atlikušajā laikā «rīdzinieki» centās panākt izlīdzinājumu, noņēma vārtsargu un radīja labas izdevības, tomēr gūt vārtus neizdevās. Bet pēdējā minūtē Aleskandrs Koroļuks ieraidīja ripu jau tukšos «Dinamo» vārtos (2:4).

Ceturtā spēle notiks jau rītdien Rīgā, bet piektais mačs nepieciešamības gadījumā risināsies otrdien Sanktpēterburgā.

Kategorija: KHL - "Dinamo" Rīga | Skatījumu skaits: 701 | Pievienoja: Admin | Reitings: 0.0/0 |