Sākums Reģistrācija Ieeja 01:50 Piektdiena 19.04.2024

Latvijas izlases pārbaudes spēles [4]
PČ 2010 [7]
PČ 2011 [1]

Īsumā par galveno

Sākums » 2010 » Marts » 20 » «Dinamo» nospēlē nepārliecinoši un zaudē MVD klubam
«Dinamo» nospēlē nepārliecinoši un zaudē MVD klubam
08:00
Kontinentālās hokeja līgas izslēgšanas spēļu otrās kārtas pirmajā spēlē Rīgas «Dinamo» komanda šovakar izbraukumā ar 1:4 zaudēja Balašihas MVD.

Spēli sākumā aktīvāk iesāka laukuma saimnieki un Martinam Prusekam nācās atvairīt vairākus metienus, bet perioda vidū spēle izlīdzinājās. 17. minūtē vārtus viesu labā guva Mārtiņš Cipulis. Jānis Sprukts izdarīja metienu pa pretinieku vārtiem, atlekušo ripu Mārtiņam Karsumam neizdevās raidīt vārtos, bet palīgā piesteidzās Cipulis, kurš pārspēja Maiklu Gārnetu.

Otrās trešdaļas vidusdaļā «Dinamo» komandā divu minūšu noraidījumu nopelnīja Armands Bērziņš, bet «rīdzinieki» mazākumu izturēja. Pēc noraidījuma Bērziņam bija lieliska iespēja palielināt rezultātu, taču Gārnets ripu atsita. Vairākumā iespēja spēlēt bija arī viesiem, taču vārti netika gūti. Negatīvā nozīmē atzīmējās mača tiesneši. Perioda izskaņā Robertam Petrovickim ar nūju tika pārsista seja, taču spēles arbitri MVD komandu nesodīja.

Jau trešās trešdaļas sākumā četru minūšu laikā MVD guva četrus vārtus. Jurijs Babenko laboja partnera metienu un rezultāts kļuva 1:1. Pagāja tieši minūte un Konstantīns Volkovs jau guva otros vārtus, panākdams 2:1 MVD labā, bet pēc divām minūtēm Deniss Mosaļovs panāca 3:1. 28 sekundes vēlāk jau 4:1 - precīzs bija Martins Štrbaks.

Spēles turpinājumā vārti vairs netika gūti un ceturtdaļfināla sēriju «Dinamo» iesāka ar zudējumu.

Sērijas nākamā spēle notiks jau sestdien Balašihā, bet pirmdien un otrdien abas komandas tiksies «Arēnā Rīga». Ja būs nepieciešams vairāk par četrām spēlēm, tad tās notiks - 25. martā Balašihā, 27. martā Rīgā un 29. martā Balašihā.

Atgādinām, ka Gagarina kausa izcīņas pirmajā kārtā «Dinamo» sērijā ar 3-1 pieveica regulārās sezonas Rietumu konferences uzvarētājus Sanktpēterburgas SKA, bet HK MVD hokejisti ar 3-0 pārspēja Maskavas CSKA.

Kategorija: KHL - "Dinamo" Rīga | Skatījumu skaits: 817 | Pievienoja: Admin | Reitings: 0.0/0 |