Sākums Reģistrācija Ieeja 06:32 Piektdiena 26.04.2024

Sākums » 2010 » Marts » 21 » «Dinamo» vēlreiz zaudē Balašihā
«Dinamo» vēlreiz zaudē Balašihā
07:41

Kontinentālās hokeja līgas izslēgšanas spēļu otrās kārtas sērijas otrajā mačā Rīgas «Dinamo» viesos ar 0:2 zaudēja Oļega Znaroka vadītajam Balašihas HK MVD, sērijā nonākot zaudētājos ar 0-2.

Jau mača pirmajā minūtē viens pret vienu ar Maiklu Gārnetu izgāja Aleksandrs Ņiživijs, tomēr vārtsargs palika nepārspēts. Nedaudz vēlāk laba iespēja bija arī Mārtiņam Cipulim, bet pēc tam «rīdzinieki» ieguva skaitlisko vairākumu, taču iespējas palika neizmantotas. Tupretī mājinieki savu iespēju izmantoja un 4. minūtē pretuzbrukumā Ruslans Zainuļins pārspēja Martinu Pruseku (0:1). Turpinājumā HK MVD komanda divreiz spēlēja vairākumā, tomēr Pruseku vēlreiz pārspēt neizdevās. Pāris labas izdevības radās arī «Dinamo» hokejistiem, taču rezultāts nemainījās.

Diemžēl jau otrās trešdaļas pirmajā minūtē HK MVD noorganizēja pretuzbrukumu, kurā ripa pēc Denisa Kokareva piespēles trāpīja pa Alekseja Ugarova plecu un kopā ar spēlētāju ielidoja vārtos (0:2). Trešdaļas turpinājumā HK MVD komanda kontrolēja spēli. Lai gan «Dinamo» centās veidot uzbrukumus, tomēr tie beidzās ar neprecīzām piespēlēm, bet mājinieki atbildēja ar bīstamiem pretuzbrukumiem.

Arī trešajā periodā laukumā ritēja līdzīga spēle kā otrajā periodā un «rīdziniekiem» praktiski nebija iespēja samazināt rezultāta starpību. Vienīgi mača beigās Laurim Dārziņam un Jānim Spruktam bija iespējas gūt vārtus, taču Gārnets nospēlēja pārliecinoši. Spēles pašās beigās notika arī kautiņš, kurā dūres izvicināja Sandis Ozoliņš un Martins Štrbaks.

Sērijas pirmajā spēlē piektdien «Dinamo» hokejisti piekāpās HK MVD komandai ar 1:4.

Pirmdien un otrdien abas komandas aizvadīs trešo un ceturto sērijas spēli, bet, ja būs nepieciešams sērijas turpinājums, tad mači notiks 25., 27. un 29. martā.

Kategorija: KHL - "Dinamo" Rīga | Skatījumu skaits: 860 | Pievienoja: Admin | Reitings: 0.0/0 |