Sākums Reģistrācija Ieeja 02:29 Piektdiena 29.03.2024

Sākums » 2010 » Marts » 23 » «Dinamo» uzvar pirmo spēli Rīgā
«Dinamo» uzvar pirmo spēli Rīgā
07:33

Kontinentālās hokeja līgas izslēgšanas spēļu otrās kārtas sērijas trešajā mačā Rīgas «Dinamo» šovakar savā laukumā ar 3:1 pārspēja Oļega Znaroka vadīto Balašihas HK MVD, tādejādi rezultāts sērijā kļuvis 1-2.

«Dinamo» komandas vārtus šovakar sargā Edgars Masaļskis, bet palīdzēt komandai nevar Sandis Ozoliņš un Maiks Iguldens.

«Rīdzinieki» spēli iesāka aktīvāk un uzbruka vairāk, tomēr bīstamus momentus izveidot izdevās tikai pa retam. Perioda vidū HK MVD sāka pelnīt vienu noraidījumu pēc otra, taču «Dinamo» ilgāku laiku nespēja izmantot viena vīra pārsvaru. Tomēr trešdaļas 14. minūtē skaitliskajā vairākumā pēc Aleksandra Ņiživija piespēles no vārtu priekšas mača rezultātu atklāja Krišjānis Rēdlihs (1:0). Neilgi pēc tam mājinieki vēlreiz ieguva tiesības spēlēt vairākumā, taču rezultāts nemainījās, bet 17. minūtē Jēkabs Rēdlihs izdarīja metienu pa Maikla Gārneta vārtiem un pēc inerces ar nūju trāpīja pa seju viesu hokejistam, nopelnot 2+2 soda minūtes. Perioda pēdējā minūtē HK MVD tomēr izmantoja vairākumu, kad Masaļski pārspēja Maksims Veļikovs (1:1).

Otro trešdaļu «rīdzinieki» iesāka mazākumā, tomēr prata to izturēt. Perioda turpinājumā laukumā ritēja ātra spēle ar daudziem pretuzbrukumiem abu komandu izpildījumā. Lieliska iespēja bija Oļegam Sorokinam, tomēr viņam pēdējā brīdī vārtu priekšā patraucēja. Trešdaļas 18. minūtē «Dinamo» tomēr atguva vadību, kad pretuzbrukumā ar lielisku metienu vārtu augšējā stūrī Mārtiņš Cipulis panāca 2:1. Neilgi pēc tam teicami pretinieku zonā saspēlējās Martins Karija un Miķelis Rēdlihs, taču Gārnets palika nepārspēts.

Perioda sākumā «Dinamo» atkal bija mazākums, kuru izdevās izturēt. Arī turpinājumā abām komandām bija vairākas iespējas spēlēt vairākumā, taču mazākumā lieliski nospēlēja gan Masaļskis, gan Jānis Sprukts, kurš atņēma ripu pretiniekam un piespieda HK MVD hokejistu pārkāpt noteikumus. Tikmēr HK MVD vienā no epizodēm neizmantoja ideālu vārtu gūšanas izdevību, kad bijušais «Dinamo» uzbrucējs Mets Elisons netrāpīja jau tukšos «rīdzinieku» vārtos. Bet trešā perioda 15. minūtē Marsels Hosa vārtu priekšā pielaboja Gunta Galviņa metienu no zilās līnijas un panāca 3:1 «Dinamo» labā.

Atgādinām, ka sērijas pirmajās divās spēlēs Balašihā «rīdzinieki» piedzīvoja zaudējumus ar 1:4 un 0:2.

Sērijas ceturtā spēle notiks jau rītvakar «Arēnā Rīga», bet piektais mačs risināsies ceturtdien Balašihā. Ja būs nepieciešama sestā un septītā spēle, tad tās notiks attiecīgi 27. martā Rīgā un 29. martā Balašihā.

Kategorija: KHL - "Dinamo" Rīga | Skatījumu skaits: 868 | Pievienoja: Admin | Reitings: 0.0/0 |