Sākums Reģistrācija Ieeja 13:17 Piektdiena 29.03.2024

Sākums » 2010 » Marts » 24 » «Dinamo» zaudē otrajā papildlaikā
«Dinamo» zaudē otrajā papildlaikā
13:43

Kontinentālās hokeja līgas Gagarina kausa izcīņas otrās kārtas sērijas ceturtajā spēlē Rīgas «Dinamo» komanda šovakar savā laukumā otrajā papildlaikā ar 4:5 zaudēja Oļega Znaroka vadītajai Balašihas HK MVD, tādejādi rezultāts sērijā kļuvis 1-3.

Spēle iesākās diezgan aktīvi no abu komandu puses, bet perioda 6. minūtē mača rezultātu atklāja Gints Meija (1:0), kurš bija pirmais pie HK MVD vārtsarga Maikla Gārneta atvairītās ripas. Pēc zaudētajiem vārtiem viesi aktivizējās, tomēr 10. minūtē pēc Gunta Galviņa metiena ripa trāpīja pa Meiju un atlēca pie Roberta Bukarta (2:0). Trešdaļas 13. minūtē Deniss Kokarevs ar metienu starp kājsargiem pārspēja Edgaru Masaļski, panākot 2:1. Arī perioda turpinājumā HK MVD uzbruka vairāk un bīstamāk, taču dažas iespējas gūt vārtus bija arī «Dinamo» hokejistiem.

Diemžēl jau otrās trešdaļas pirmajā minūtē bijušais «Dinamo» aizsargs Filips Novaks panāca izlīdzinājumu (2:2). Turklāt jau pēc neilga laika noraidījumu nopelnīja Oļegs Sorokins, taču mazākumā atkal lieliski nospēlēja Jānis Sprukts, kurš atņēma ripu pretiniekam, bet vārtus guva Mārtiņš Karsums (3:2). Tam sekoja noraidījumi abu komandu spēlētāju izpildījumā un 4. minūtē Aleksejs Cvetkovs guva vārtus vairākumā četratā pret trim (3:3). Perioda 18. minūtē «Dinamo» komanda zaudēja vārtus spēlējot skaitliskajā vairākumā, kad mūsu hokejisti līdz galam nenostrādāja konkrētajā epizodē un to izmantoja Cvetkovs (3:4).

Trešajā periodā ritēja līdzīga cīņa un «rīdziniekiem» nebija daudz iespēju gūt vārtus, tomēr 44 sekundes līdz pamatlaika beigām pēc Sprukta uzvarēta iemetiena ripu vārtos ieraidīja Marsels Hosa (4:4).

Papildlaika sākums «Dinamo» iesākās ļoti neveiksmīgi, jo 2+2 soda minūtes par bīstamu spēli ar augstu paceltu nūju nopelnīja Miķelis Rēdlihs, tomēr šo pārbaudījumu mājinieki izturēja. Turpeinājumā abām komandām bija iespējas izšķirt mača likteni, tomēr ne Masaļski, ne Gārnetu pārspēt neizdevās. Otrā pagarinājuma 3. minūtē Jevgeņijs Fjodorovs guva uzvaras vārtus HK MVD labā (4:5).

Sērijas pirmajās divās spēlēs Balašihā uzvaras svinēja HK MVD hokejisti (4:1 un 2:0), bet pirmdienas vakarā «Arēnā Rīga» ar 3:1 uzvarēja «Dinamo».

Sērijas piektā spēle notiks ceturtdien, 25. martā Balašihā. Sestā spēle nepieciešamības gadījumā risināsies sestdien, 27. martā Rīgā, bet septītais mačs notiks pirmdien, 29. martā Balašihā.

Kategorija: KHL - "Dinamo" Rīga | Skatījumu skaits: 896 | Pievienoja: Admin | Reitings: 0.0/0 |