Sākums Reģistrācija Ieeja 16:41 Ceturtdiena 25.04.2024

Sākums » 2010 » Marts » 26 » «Dinamo» sezona beigusies
«Dinamo» sezona beigusies
06:28

Kontinentālās hokeja līgas izslēgšanas spēļu otrās kārtas sērijas piektajā mačā izbraukumā Rīgas «Dinamo» otrajā papildlaikā ar 2:3 zaudēja Oļega Znaroka vadītajam Balašihas HK MVD, tādejādi sērijā tika piedzīvots zaudējums ar 1-4.

Mača sākumā «Dinamo» divreiz ieguva tiesības uz vairākumu, turklāt vienā no epizodēm Jānis Sprukts izskrēja viens pret vienu ar Maiklu Gārnetu. Tomēr pēc tam izgājiens viens pret vienu sanāca arī HK MVD uzbrucējam Jevgeņijam Fjodorovam (izdarīja pat divus metienus), taču arī Edgars Masaļskis palika nepārspēts. Spēles 8. minūtē «rīdzinieki» realizēja skaitlisko vairākumu, kad pēc Oļega Sorokina piespēles mača rezultātu atklāja Marsels Hosa (1:0). Bet trešdaļas 13. minūtē HK MVD aizsargs Maksims Veļikovs vairākumā ar metienu no zilās līnijas pārspēja Masaļski (1:1). Turpinājumā vēlreiz abām komandām bija iespēja spēlēt vairākumā, raču rezultāts nemainījās.

Diemžēl otrā perioda 4. minūtē Deniss Kokarevs vairākumā lielā ātrumā ieslidoja mūsējo zonā, apspēlēja aizsargu un panāca 1:2 HK MVD labā. Jau pēc brīža lieliska iespēja palielināt mājinieku pārsvaru bija Metam Elisonam, taču viņam neizdevās pārspēt Masaļski. Trešdaļas turpinājumā mājinieki arvien vairāk sāka kontrolēt notikumus laukumā un «Dinamo» hokejistiem bija aizvien mazāk iespēu panākt izlīdzinājumu.

Pēdējās trešdaļas sākumā «rīdzinieki» aktivizējās un radīja dažus vārtu gūšanas momentus, bet pēc tam viesi divreiz ieguva tiesības spēlēt vairākumā. Ar otro piegājienu trešā perioda 15. minūtē ar metienu no zilās līnijas izlīdzinājumu panāca Lauris Dārziņš (2:2), kurš labi nosedza Gārneta redzamību vārtu priekšā un pielaboja Rodrigo Laviņa metienu no zilās līnijas.

Papildlaikā «Dinamo» trīsreiz palika mazākumā, taču spēja izturēt grūtās sešas minūtes, bet «rīdzinieki» vairākumā spēlēja vienreiz un arī nespēja gūt uzvaras vārtus. Tomēr otrā pagarinājuma 4. minūte atkal veiksmīgāki bija HK MVD hokejisti - vārtu priekšā ripu vārtos ievirzīja Aleksejs Ugarovs (2:3).

Atgādinām, ka sērijas pirmajās divās spēlēs Balašihā «rīdzinieki» zaudēja ar 1:4 un 0:2, pēc tam Rīgā trešajā spēlē uzvarēja ar 3:1, bet ceturtajā mačā savā laukumā piekāpās otrajā papildlaikā ar 4:5.

Kategorija: KHL - "Dinamo" Rīga | Skatījumu skaits: 879 | Pievienoja: Admin | Reitings: 0.0/0 |