Sākums Materiāli Reģistrācija Ieeja 06:54 Piektdiena 26.04.2024

Intervijas [7]
Dažādi [12]

Sākums » Materiāli » HK Rīgas "Dinamo" » Kontinentālā hokeja līga

''Dinamo'' apspēlē arī minskiešus un uzvar turnīrā

Šovakar Baltkrievijas pilsētā Pinskā Rīgas ''Dinamo'' hokejisti ar 2:1 apspēlēja citu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubu Minskas ''Dinamo'', tādējādi triumfējot turnīrā. Trešajā vietā palika Oļega Znaroka trenētie Balašihas ''MVD'' spēlētāji.

Rīgas ''Dinamo'' hokejistiem šī bija trešā pārbaudes spēle pirms gaidāmās spēles. Mājās, Inbox.lv ledus hallē ar 3:1 tika apspēlēta Latvijas izlases aizsarga Georgija Pujaca pārstāvētā Novosibirskas ''Sibirj'', savukārt vakar Pinskā ar 4:1 tika pieveikti Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītie Balašihas ''MVD'' hokejisti. Jau iepriekš ''MVD'' bija zaudējuši Minskas ''Dinamo'', tādēļ jāsamierinas ar trešo vietu šajā turnīrā.

Uz šo maču Rīgas ''Dinamo'' sastāvā, salīdzinot ar iepriekšējo spēli, bija notikušas četras izmaiņas - vārtus sargāja Edgars Masaļskis, ceturtajā uzbrucēju trijniekā Armanda Bērziņa un Sergeja Pečuras vietā spēlēs Andris Džeriņš un Ronalds Cinks. Bez tam šīs dienas spēlē nepiedalījās aizsargs Krišjānis Rēdlihs, kuram rīta treniņā ar ripu tika pārsista lūpa, un ņemot vērā, ka šis ir pārbaudes turnīrs, treneri nolēma neriskēt ar hokejista veselību, ļaujot viņam atpūsties, bet pieteikumā viņa vietā ierakstot nominālo uzbrucēju Armandu Bērziņu. Arī Minskas ''Dinamo'' sastāvs, salīdzinot ar iepriekšējo spēli, bija piedzīvojis ievērojamas izmaiņas, jo parādījušies pieci jauni spēlētāji. Diemžēl pret Rīgas ''Dinamo'' nespēlēja ne uzbrucējs Kaspars Saulietis, ne bijušais Rīgas ''Dinamo'' aizsargs Duvijs Vestkots, kuram ASV gaidāms ģimenes pieaugums.

Spēli vārtos uzsāka Edgars Masaļskis. Un tieši viņam kā pirmajam no vārtiem ārā bija jāķeksē ripa, jo viņu pārspēja soms Miko Jokela. Pirmajā trešdaļā šis bija vienīgais vārtu guvums, tādēļ rīdziniekiem bija 40 minūtes, lai atspēlēto minskiešu minimālo pārsvaru.

Otrā trešdaļa veiksmīgāka izvērtās rīdziniekiem, jo tika gūti divi vārti, panākot 2:1. Vispirms izcēlās Aleksandrs Ņiživijs, kurš vārtus guva skaitliskajā vairākumā. Pēcāk ''Dinamo'' pirmoreiz vadībā izvirzīja cits uzbrucējs Lauris Dārziņš. Rezultatīva piespēle arī kanādiešu leģionāram Martinam Karijam.

Trešajā periodā vārti netika gūti, taču iespējas bija abām komandās. Spēles beigas izvērtās intriģējošas, jo noraidījumu nopelnīja Sergejs Durdins, savukārt Minskas ''Dinamo'' treneru kolektīvs izlēma vārtsargu nomainīt pret sesto laukuma spēlētāju. Tas gan rezultātus nenesa, tādējādi Rīgas ''Dinamo'' hokejisti izcīnījuši uzvaru visā turnīrā, savukārt nominālie mājinieki Minskas ''Dinamo'' ieņēma otro vietu.

Minskas ''Dinamo'' - Rīgas ''Dinamo'' 1:2 (1:0, 0:2, 0:0)
Vārti: 11:50 Jokela (vair.) 1:0, 28:45 Ņiživijs (Galviņš, Cipulis vair.) 1:1, 32:52 Dārziņš (Karija, M.Rēdlihs) 2:1
Vārtsargi: Vitālijs Kovaļs - Edgars Masaļskis