Pasaules čempionāts 2009. Šveicē - Cīrihē un Bernē
Pārbaudes spēles [1]

Sākums » Materiāli » Latvijas izlase » Olimpisko spēļu kvalifikācija

Latvijas izlase uzvar Ungāriju ar 7:3

Hokejs

Latvijas treneri vārtu sargāšanu pret Ungāriju bija uzticējuši Edgaram Masaļskim, taču rītdienas spēlē vārtus varētu sargāt Sergejs Naumovs.

Skatīt attēlu pilnā izmērā

Latvijas izlase uzvar Ungāriju ar 7:3 [53]

Mārtiņš Lācis, «Apollo»
Ceturtdiena, 5. februāris (2009) 19:30

Šodien otrajā kvalifikācijas turnīra spēlē Latvijas izlases hokejisti ar 7:3 uzvarēja pasaules ranga 20. spēcīgāko izlasi Ungāriju.

Latvijas izlases treneru korpuss vārtos pret ungāriem šodien lika Edgaru Masaļski, Sergeju Naumovu atstājot rezervē.

Pirmajā maiņā Latvijas izlasei laukumā devās uzbrucēji Jānis Sprukts, Mārtiņš Karsums un Ģirts Ankipāns, bet aizsardzībā spēlēja Georgijs Pujacs ar Krišjāni Rēdlihu.

Jau spēles sākumā mūsu izlase nokļuva vairākumā, taču to nespēja realizēt. 8. minūtē ungāri guva vārtus, kad pēc Martona Vaša piespēles precīzs bija Balažs Ladaņji. 13. minūtē Jānis Sprukts vairākumā rezultātu izlīdzināja — 1:1.

Perioda turpinājumā labas izdevības bija Herbertam Vasiļejevam un Jānim Spruktam, bet ungāru vārtsargs Levente Šžupers bija savā vietā.

Otrajā periodā divu minūšu laikā Latvijas izlase guva divus vārtus. Vispirms vairākumā precīzs bija Arvīds Reķis, bet pēc mirkļa Lauris Dārziņš panāca jau 3:1. Perioda vidū Martons Vašs rezultāta starpību samazināja, bet pēc pusminūtes Mārtiņš Karsums guva ceturtos vārtus.

Trešdaļas beigās ungāri guva trešos vārtus, kad precīzs bija Bence Svašneks. Jāpiebilst, ka vārtos diezgan nedroši darbojas Masaļskis, kas vairākkārt nespēja noķert diezgan vienkāršus metienus. Kopējā metienu attiecība pēc diviem periodiem bija 33 pret astoņi par labu Latvijai.

Trešajā periodā vārtus Latvijas izlasei guva Herberts Vasiļjevs, Lauris Dārziņš un Mārtiņš Karsums, tādējādi palielinot pārsvaru līdz 7:3. Latvijas izlasē par labāko atzina Mārtiņu Karsumu, bet Ungārijas komandā balvu saņēma vārtsargs Levente Šžupers. Rīt Latvijas izlasei spēle ar Ukrainas izlasi.

Kategorija: Olimpisko spēļu kvalifikācija | Pievienoja: Admin (11.02.2009)
Skatījumu skaits: 753 | Reitings: 0.0/0 |