Sākums Materiāli Reģistrācija Ieeja 03:49 Sestdiena 31.10.2020
Vietnes izvēlne

Kataloga kategorijas
Olimpisko spēļu kvalifikācija [4]
Vankūveras 2010.gada Olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrs
Olimpiādes gaidās [7]
Komandas sastāvs [1]
Komandas statistika [2]
Pasaules čempionāts 2009 [7]
Pasaules čempionāts 2009. Šveicē - Cīrihē un Bernē
Dažādi [5]
Pasaules čempionāts 2010 [6]
Pasaules čempionāts 2010 Vācijā
Pārbaudes spēles [1]

Īsumā par galveno

Sākums » Materiāli » Latvijas izlase » Pasaules čempionāts 2010

PČ 2010 spēļu kalendārs

Groups

The 16 teams are divided into four groups in the Preliminary Round.
More information about the format.

 

Group A:
(Cologne)

 

Group B:
(Mannheim)

 

Group C:
(
Mannheim)

 

Group D:
(
Cologne*)


Russia


Canada


Sweden


Finland


Belarus


Switzerland


Czech Rep.


USA


Slovakia


Latvia


Norway


Germany


Kazakhstan


Italy


France


Denmark

* Opening game USA-Germany in Gelsenkirchen


Game Schedule

Click here to download a PDF version of the schedule.


 


Preliminary Round


Fri, May 7

1

TBA D

Gelsenkirchen

USA

vs.

Germany

 

Sat, May 8

2

16:15 B

Mannheim

Canada

vs.

Italy

 

Sat, May 8

3

20:15 D

Cologne

Finland

vs.

Denmark

 

Sat, May 8

4

20:15 B

Mannheim

Switzerland

vs.

Latvia

 

Sun, May 9

5

16:15 A

Cologne

Belarus

vs.

Kazakhstan

 

Sun, May 9

6

16:15 C

Mannheim

Czech Rep.

vs.

France

 

Sun, May 9

7

20:15 A

Cologne

Slovakia

vs.

Russia

 

Sun, May 9

8

20:15 C

Mannheim

Norway

vs.

Sweden

 

Mon, May 10

9

16:15 D

Cologne

USA

vs.

Denmark

 

Mon, May 10

10

16:15 B

Mannheim

Switzerland

vs.

Italy

 

Mon, May 10

11

20:15 D

Cologne

Germany

vs.

Finland

 

Mon, May 10

12

20:15 B

Mannheim

Latvia

vs.

Canada

 

Tue, May 11

13

16:15 A

Cologne

Russia

vs.

Kazakhstan

 

Tue, May 11

14

16:15 C

Mannheim

Czech Rep.

vs.

Norway

 

Tue, May 11

15

20:15 A

Cologne

Belarus

vs.

Slovakia

 

Tue, May 11

16

20:15 C

Mannheim

Sweden

vs.

France

 

Wed, May 12

17

16:15 D

Cologne

Denmark

vs.

Germany

 

Wed, May 12

18

16:15 B

Mannheim

Italy

vs.

Latvia

 

Wed, May 12

19

20:15 D

Cologne

Finland

vs.

USA

 

Wed, May 12

20

20:15 B

Mannheim

Canada

vs.

Switzerland

 

Thu, May 13

21

16:15 A

Cologne

Russia

vs.

Belarus

 

Thu, May 13

22

16:15 C

Mannheim

France

vs.

Norway

 

Thu, May 13

23

20:15 A

Cologne

Kazakhstan

vs.

Slovakia

 

Thu, May 13

24

20:15 C

Mannheim

Sweden

vs.

Czech Rep.

 

 


Qualification Round


Fri, May 14

25

16:15 E

Cologne


2A

vs.


3D

 

Fri, May 14

26

16:15 F

Mannheim


2B

vs.


3C

 

Fri, May 14

27

20:15 E

Cologne


1D

vs.


3A

 

Fri, May 14

28

20:15 F

Mannheim


1C

vs.


3B

 

Sat, May 15

31

20:15 E

Cologne


1A

vs.


2D

 

Sat, May 15

32

20:15 F

Mannheim


1B

vs.


2C

 

Sun, May 16

35

16:15 E

Cologne


3D

vs.


1A

 

Sun, May 16

36

16:15 F

Mannheim


3B

vs.


3C

 

Sun, May 16

37

20:15 E

Cologne


2D

vs.


3A

 

Sun, May 16

38

20:15 F

Mannheim


1C

vs.


2B

 

Mon, May 17

39

16:15 E

Cologne


1D

vs.


2A

 

Mon, May 17

40

16:15 F

Mannheim


3C

vs.


1B

 

Mon, May 17

41

20:15 E

Cologne


3A

vs.


3D

 

Mon, May 17

42

20:15 F

Mannheim


2C

vs.


3B

 

Tue, May 18

45

16:15 E

Cologne


2A

vs.


2D

 

Tue, May 18

46

16:15 F

Mannheim


2B

vs.


2C

 

Tue, May 18

47

20:15 E

Cologne


1A

vs.


1D

 

Tue, May 18

48

20:15 F

Mannheim


1B

vs.


1C

 

 


Relegation Round


Sat, May 15

29

16:15

Cologne


4D

vs.


4A

 

Sat, May 15

30

16:15

Mannheim


4B

vs.


4C

 

Sun, May 16

33

12:15

Cologne


4C

vs.


4D

 

Sun, May 16

34

12:15

Mannheim


4B

vs.


4A

 

Tue, May 18

43

12:15

Cologne


4D

vs.


4B

 

Tue, May 18

44

12:15

Mannheim


4A

vs.


4C

 

 


Quarterfinals


Thu, May 20

49

16:15

Cologne

1E-4F or 2E-3F

 

Thu, May 20

50

16:15

Mannheim

1F-4E or 2F-3E

 

Thu, May 20

51

20:15

Cologne

1E-4F or 2E-3F

 

Thu, May 20

52

20:15

Mannheim

1F-4E or 2F-3E

 

Allocation of the pairings to the afternoon or evening slot to be determined by the directorate.
If Germany qualifies, they will play the respective evening game.


 


Semi-finals


Sat, May 22

53

14:00

Cologne

W(1E-4F) vs. W(2F-3E) or W(1F-4E) vs. W(2E-3F)

 

Sat, May 22

54

18:00

Cologne

W(1E-4F) vs. W(2F-3E) or W(1F-4E) vs. W(2E-3F)

 

Allocation of the pairings to the afternoon or evening slot to be determined by the directorate.


 


Bronze-medal game


Sun, May 23

55

16:15

Cologne






 

 


Final


Sun, May 23

56

20:30

Cologne






 

 


Game schedule subject to change.



Avots: http://www.iihf.com/channels10/iihf-world-championship-wc10/home/game-schedule.html
Kategorija: Pasaules čempionāts 2010 | Pievienoja: Admin (22.07.2009)
Skatījumu skaits: 9518 | Komentāri: 1 | Reitings: 4.6/12 |
Komentāru kopskaits: 1
0
1 Sintija   [Materiāls]
Dzívoju vácijá.. noteikti aizbrauksim! x]

Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Skaties spēles, kad vēlies!
Lattelecom Interaktīvā TV
Pieslēdzies bezmaksas un skaties TV sev ērtā laikā nevis, kad programmā paredzēts.

Aktuāli
Kontinentālā Hokeja Līga

Jaunatnes hokeja līga


Iespējams iegādāties "Dinamo" spēlētāju un notikumu kartiņu foto komplektu.
Vairāk par to ŠEIT.
Neskaidrību gadījumā JAUTĀ.

Meteo
Laiks Vankūveras
Laiks Gelsenkirchen

Ieejas forma
Lietotāja vārds:
Parole:

Meklēšana

Vietnes draugi

Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright "HOKEJS latviešu gaumē" © 2020 Uzturēšanu nodrošina uCoz